Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новият шампион във F1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новият шампион във F1

    Новият шампион във F1 е ясен,това е Дженсън Бътън!!!Невероятно състезание направи,браво!!!!!http://formula1.sportal.bg/news.php?id=7924
    Fiat Brava 1.6 16v 97г.
    Citroen C4

    #2
    Re: Новият шампион във F1

    Честито на Бътън!!! Заслужено, очаквам с интерес сезон 2010 :D

    Коментар


      #3
      Урааааааааааааааа 3 пъти ура за Браун
      CSI in the CAR !!!
      Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


      ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

      Коментар


        #4
        My man!!! Много се кефя!!!От първото си състезание във Формула 1 Бътън ми е любимец, изключително се радвам, че успя да се добере до титлата!

        Коментар


          #5
          ЧеститоАбсолютно заслужено
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Immortal написа:
            ......че успя да се добере до титлата!
            Спечели я заслужено, а Рос Браун за пореден път доказа, че е велик мениджър и стратег. От невъзможния тим на "Хонда" създаде световни шампиони при пилотите и конструкторите! Напомня ми за годините във "Ферари" с М.Шумахер

            Коментар


              #7
              Много яко състезание! Един много добър състезател, който доказа таланта си! Браво Бътън! Повтарям обаче мнението си ,че Рос Браун е най-заслужилия овации! Екипът и ОТБОРЪТ МУ са невероятни и дано успеят да се наложът и в сезон 2010. Много се надявам, също и Ферари да надмогнат високомерието си и да обърнат внимание върху отборната си работа. Болидът е нищо без екип...не че Ф60 беше болид де! Жалко за Фетел... но неговото не се губи, много хляб има в него и дано има късмет в бъдеще.И последно: радвам се че Баричелката не успя...за мен това е най-дървеното човече в "кервана" и ако беше взел СШ титла за сметка на Бътън щях да си изям дупарата.Честито на Бътън и на феновете му!!!
              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
              http://www.keepfighting.ms

              Коментар


                #8
                Разбира се, че е заслужено... аз както съм го написал, малко двусмислено е станало

                Коментар


                  #9
                  Айде да му е честита , ама ако може следващия сезон да е както втората половина на текущия. Не знаеш кой ще е фаворит за следващото състезание до последно.
                  Brava 1.6 ELX

                  Коментар


                    #10
                    Абсолютно заслужена победа ! Честито на Бътън !
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #11
                      Браво на Бътан,обаче дали Рос Бралн не прецака Баричело отново? Бътан е заслужил пилот но май и не бяха оставени да се борят,всичко беше в подкрепа на Бътан още откакто Баричело пое инициативата да се бори за титлата.Нов съм във форума не искам да спамя темата ,а просто ако някой мисли така да сподели

                      Коментар


                        #12
                        Каквото и да е, голям късмет извади за разлика от Маса миналия сезон. Та пред него 4-5 коли се потрошиха, Кими също, Барикело пукна гума и т.н. Иначе щяха да му треперят мартинките до последно
                        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                        Коментар


                          #13
                          Моят човек Бътън стана шампион както се и надявах.Браво. :D
                          Виж бейби не сме глупаци,
                          ние сме отбор от здравеняци.
                          Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                          така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                          http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                          Коментар


                            #14
                            spark написа:
                            Каквото и да е, голям късмет извади за разлика от Маса миналия сезон. Та пред него 4-5 коли се потрошиха, Кими също, Барикело пукна гума и т.н. Иначе щяха да му треперят мартинките до последно
                            Сега четох че след първото влизане в бокса на Барикело , новите гуми са били с по ниско налягане . Той е попитал многократно по радиото ..."какво направихте с болида ми...." след като започна да прави много по-бавни обиколки. След това спука гума и нещата отидоха твърде далеч.
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар

                            Working...
                            X