Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

части за типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    части за типо

    продавам части за типо:серво,помпа,дигитално табло,врати-бели,кормилна система,резервоар,предно стъкло,спирачни апарати,машинки за честачки,седалки светло сини -запазени комплект и някои др супер спишно и изгодно 876-96-12 !

    #2
    х

    колега ако пуснеш някоя снимка ще е по лесно например на седалките а и някоя ценичка ако си намислил
    Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
    http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

    Коментар


      #3
      Re: части за типо

      вото написа:
      продавам части за типо:серво,помпа,дигитално табло,врати-бели,кормилна система,резервоар,предно стъкло,спирачни апарати,машинки за честачки,седалки светло сини -запазени комплект и някои др супер спишно и изгодно 876-96-12 !
      Снимка на колата колега и с какъв мотор е?Имаш ЛС
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #4
        типо

        да !колата е в дружба!предложи ти цена!0877 534 075

        Коментар


          #5
          Здрасти колега,

          Инересъвам се от дистрибутор на хидравликата на задния мост на задото окачване,прехвърла спирачна течност кум задните гуми,когато колата е тежка отзадКакви пари е

          Коментар


            #6
            типо

            нямам идея,предложи ти колата е в двора ми в дружба и утре по всяко време мога да съм там!не съм запознат и как се демонтира!0877534075

            Коментар


              #7
              Бензиновата помпа работи ли и цена?

              Коментар


                #8
                бензиновата помпа е в ред!30лв!между другото всички части,които съм обявил са в този ценови диапазон!0877-534-075-

                Коментар


                  #9
                  Хидравлична кормилна рейка има ли и колко струва
                  karam fiat 1992 tempra karburator
                  0889340995

                  Коментар


                    #10
                    Колега имаш ли задни колани. Моята 93г. Ако имаш каква е цената. Предварително ти благодаря.

                    Коментар


                      #11
                      вото написа:
                      бензиновата помпа е в ред!30лв!между другото всички части,които съм обявил са в този ценови диапазон!0877-534-075-
                      Бензиновата помпа я отнесох и вече е монтирана - много благодарности и мога да кажа, че колегата "ВОТО" е много коректен!

                      Коментар

                      Working...
                      X