Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

аз ли недовиждам или са ми слаби фаровете?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    аз ли недовиждам или са ми слаби фаровете?

    колеги притежатели на Пунто не знам за вас но аз въобще не съм доволен от фаровете си!!!!кви са тия лампички дето са ги сложили жабарите не знам ама е все тая дали съм с пуснати фарове или с изключени!и седнал некъв мърльо в униформа да ми пищи що карам с вкл халогени а видимостта била кристална като...кучи г.з!!!! да го видя как ще кара той....ееей мама му стара нямаме оправия и тва е!!!та колеги кажете има ли някаква алтернатива която да освети пътя ми щото ми писна от обяснения пред добре охранени сивооблечени господа и от десетолевки изтичащи през пръстите ми!!!!!!!!
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Еми да кофти е ама на пунтото късите са фабрично слабички...
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      фарове

      Вярна нишо не се вижда . Аз имам Форд Ескорт 97 и просто разлика голяма. Като четох видях че крушките имат и процент на светене ,освен и ватовете 35, 50 и 75 працента, който са най хубави но скъпи . Преди 2 седмици взех и сминих крушките с 100W и пак нищо. Един ми каза че 100W ефтини няма ,тези вяха 15 лв. двете и дори едната изгоря.сега съм с една стара. Ако някой знае нещо за по силни нека пише.
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Пунто-фарове

        Колеги,слагането на значително по-мощни крушки не е добро решние-ще стопите корпусите на фаровете-пластмасови са...и инсталацията-проводници,релета,превключватели...Проверете си стъклата-да не прашясали отвътре,рефлекторите,самите лампи-при дълга употреба потъмняват...Успех !
        Ex. Grande Punto Driver

        Коментар


          #5
          Re: Пунто-фарове

          vesko.t написа:
          Колеги,слагането на значително по-мощни крушки не е добро решние-ще стопите корпусите на фаровете-пластмасови са...и инсталацията-проводници,релета,превключватели...Проверете си стъклата-да не прашясали отвътре,рефлекторите,самите лампи-при дълга употреба потъмняват...Успех !
          Колегата е прав слагането на по-мощни крушки няма да ви реши проблема, дори по-често се получава обратен ефект, фаровете на ниски обороти и поотслабнал акумулатор мъждеят - решението е нови /маркови/ крушки /за мен Hella са добри/ с мощност предписана от производителя на колата /най често 55 W/ почистване на стъклата и вероятно смяна на рефлектора /ако е потъмнял/Успех!
          Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
          Uno 75 1.5i.e.8V 88`

          Коментар


            #6
            Пунто - фарове

            благодаря за ценните съвети някъв пич в ауто плюс ми каза че имало нови крушки които светели 50% по силно а не натоварвали тока повече де да знам и аз :D пъвро ще почистя квото мога пък ще видим
            Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

            Коментар


              #7
              и да сложиш крушки +50% няма да почустваш поти никва разлика на къси иначе дългите стават по силниаз стигнах до извода, че проблема е в недобре регулирани фарове
              PUNTO 1.1 94г.

              Коментар


                #8
                фаровете

                еми надявам се тогава в сервиза на фиат да ги регулират както трябва защото един майстор се опита ама...
                Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                Коментар


                  #9
                  Re: фаровете

                  viktorson написа:
                  еми надявам се тогава в сервиза на фиат да ги регулират както трябва защото един майстор се опита ама...
                  Кажи ако намериш начин. На пунтото на жена ми са си слаби и с чисти рефлектори. За това на новото пунто според мен са от тия яките. Дали не мое да се сменят с някакъв по-нов модел - от по-следващ модел на по-стар?
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    нямаш проблеми като отида във Вантотреид ще попитам ама ще е по-натам че нали идва 8ми март та ми е бръмнала главата :D разбираш ме ти даже си и женен
                    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                    Коментар


                      #11
                      Re: Пунто - фарове

                      viktorson написа:
                      благодаря за ценните съвети някъв пич в ауто плюс ми каза че имало нови крушки които светели 50% по силно а не натоварвали тока повече де да знам и аз :D пъвро ще почистя квото мога пък ще видим
                      Колега аз си взех от там за късите точно такива +50% светят бяло и по добре от оргиналните
                      Аlfa Romeo 145 1.6 BOXER 103hp

                      Коментар


                        #12
                        еми значи и аз ще се екипирам мерси колега
                        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                        Коментар


                          #13
                          Re: Пунто - фарове

                          LuckyMan написа:
                          viktorson написа:
                          благодаря за ценните съвети някъв пич в ауто плюс ми каза че имало нови крушки които светели 50% по силно а не натоварвали тока повече де да знам и аз :D пъвро ще почистя квото мога пък ще видим
                          Колега аз си взех от там за късите точно такива +50% светят бяло и по добре от оргиналните
                          Колеги, къде се намира ауто плюс и за какъв модел крушки да питам точно - и аз страдам от абсолютно същия проблем с късите на пунтото...
                          Punto 1.1 SX 95г

                          Коментар


                            #14
                            значи колега на входа на Западен парк има ще го видиш голям е магазина утре ще погледна в колата им имам визитка и ще ти напиша точно коя е улицата а ако някой друг знае нека каже
                            Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                            Коментар


                              #15
                              Защо не опитате с това? +50% при същата мощност. Има ги в Практикер 12-13лв.http://www.osram.com/products/automo...ilverstar.htmlhttp://www.osram.com/pdf/service_cor...pe_are_you.pdfhttp://www.osram.com/pdf/service_cor...e_position.pdfНадявам се това да реши проблемт еви. Аз съм доволен.
                              Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                              Коментар

                              Working...
                              X