Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За срещите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За срещите

    kolegi otnovo podnasqm izvineniq 4e pi6a na latinica no povqrvaite mi samo taka moga za momenta (tova skoro 6te se promeni) a se kefq mnogo na tova koeto vsi4ki nie pravim osven 4e karame klasiki bez zna4enie kakvi sa podrobnostite tova koeto bih iskal da pomolq e nqkoi ot veteranite vav foruma da mi napi6e kade se namirat po to4no (adresi) mestata kadeto se sabirate v sf (naprimer tazi pizariq Vetrilo ako se ne luja) i tn.mnogo bih se radval da se zapoznaq s pove4e fenove na ve4nite italianski legendi (eiii kak go zavurtqh )emi tolkova ot men otnovo sori 4e e na latinica ama ne mi se izostava zaradi tova 4e tolkova moje ko6nicata mi (povtarqm samo za momenta)slagaite kolanite i SPAZVAITE DISTANCIQ 4e onq den na Goce Del4ev 6tqh da ojenq Fiatkata v nqkakva jalka Kia Picanto i to bak6i6 ama aide nqma da se prevru6tam v do skoro
    колеги отново поднасям извинения че пиша на латиница но повярвайте ми само така мога за момента (това скоро ще се промени) а се кефя много на това което всички ние правим освен че караме класики Cool без значение какви са подробностите Smileтова което бих искал да помоля е някой от ветераните във форума да ми напише къде се намират по точно (адреси) местата където се събирате в сф (например тази пизария Ветрило ако се не лъжа) и тн.много бих се радвал да се запозная с повече фенове на вечните италиански легенди (еиии как го завъртях лол )еми толкова от мен отново сори че е на латиница ама не ми се изостава заради това че толкова може кошницата ми (повтарям само за момента)слагайте коланите и СПАЗВАЙТЕ ДИСТАНЦИЯ че оня ден на Гоце Делчев щях да оженя Фятката в някаква жалка Кя Пицанто и то бакшиш ама айде няма да се превръщам вдо скоро
    Преведено с http://lat2bg.kredor.com/scgi-bin/og.php?op=lat2bg Има инсталиран Кредор, има и "преводач"...
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    за срещите

    мерси за инфото колега оказа се че тва Ветрило ми е под носа :D надявам се да се запознаем идния четвъртък
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    Коментар

    Working...
    X