Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти 16-ски с гуми195/45/16и 205/50/16/490лв-продадени

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти 16-ски с гуми195/45/16и 205/50/16/490лв-продадени

    Здравейте колеги. Както повечето от вас знаят наскоро си купих въпросните джанти, но не ми понасят на колата.Причината поради която ги продавам е , че колата започна да вози по-твърдо, а и на тези 100 коня май малко им натежаха джантетата.Джантите са 7.5J ET 37 централния отвор е като за фиат брава(пасва идеално) мисля че беше 58.1мм.Предните гуми са 195/45/16 и са на 6 мм грайфер, а задните гуми са смея да кажа не добри 205/50/16.Капачки имат, но са 3 и все не ми остава време да ида да ми направят още една(на леяр стават идеално), като на евентуалния купувач ще обясня къде да отиде да му направят(ако е от бургас де).Слагам примерна цена от 550 лв, понеже не зная колко да им искам предвид състоянието им, което е много добро. Няма олющени ръбове, заварки и т.н.Коментари са възможни като приемам всякакви оферти.имам само една снимка като ги сложих на колата, но при интерес ще ги снимам по подробно с апарата.
    Прикачени файлове

    #2
    ъп-че.Колеги джантите са идеални

    Коментар


      #3
      На 16-ките гумите не са ли и те 16" ,че си ги писал 205-50-15? Неволна грешка предполагам или става въпрос за други гуми?

      Коментар


        #4
        опааа издънкаааа.Благодаря колега ще я коригирам!

        Коментар


          #5
          хайде колеги ако не ви устройва цената може да се договаряме на лични, очаквам предложения

          Коментар


            #6
            браво бе.. никакъв интерес в тоя форум...срамота

            Коментар


              #7
              Re: Джанти 16-ски с гуми 205/50/16/договаряне

              Dimo_J написа:
              ...но не ми понасят на колата.Причината поради която ги продавам е , че колата започна да вози по-твърдо, а и на тези 100 коня май малко им натежаха джантетата.
              Прекалено откровено изложи причините и всички с под 100 коня дръпнаха юздите.Мисля че затова кръга на потенциалните купувачи се сви, но пък си честен с колегите. Успех!

              Коментар


                #8
                просто обичам да съм точен и ясен.а и не смятам 4е ако ги продам на някои колега с кола с 1.4мотор например няма да усети че колата му не върви.аз съм свикнал колата да се стряска стабилно, ам сега си е по-тромава, няма какво да си кривя душата

                Коментар


                  #9
                  Моята е 1.4 Писах ти ПМ в Алфа форума, но ако искаш отговори ми тук, че по-чесо влизам и е по-удобно.

                  Коментар


                    #10
                    еми да.. ама между твоята и моята... разлика от тук до софия..както и да е имаш мейл и л.с в алфа форума

                    Коментар


                      #11
                      Re: Джанти 16-ски с гуми 205/50/16/договаряне

                      =Rudi= написа:
                      Dimo_J написа:
                      ...но не ми понасят на колата.Причината поради която ги продавам е , че колата започна да вози по-твърдо, а и на тези 100 коня май малко им натежаха джантетата.
                      Прекалено откровено изложи причините и всички с под 100 коня дръпнаха юздите.Мисля че затова кръга на потенциалните купувачи се сви, но пък си честен с колегите. Успех!
                      Разликата между 195/55 R15 с които съм в момента и 205/50 R16 които продава колегата е +16 мм.Няма чак толкова да се затормози двигатела отколкото незначително ще се покачи разхода и возията наиститна ще е по-твърда.Успех с продажбата.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        ъп колеги, цената е 520лв, има и вариант с гуми 195/45/16

                        Коментар


                          #13
                          500 лв Yellow_Flash_Colorz_PDT_24

                          Коментар


                            #14
                            dali shte stanat na tempra zashtotfo mi ostanaha samo pragove i janti da si kupq
                            кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

                            Коментар


                              #15
                              давам последен шанс на някой колега да се сдобие с готини 16-ски на тънката цена от 400лв с гумите

                              Коментар

                              Working...
                              X