Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ключове за Brava/Marea.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ключове за Brava/Marea.

    Здравейте колеги,Продавам четири от тези шест ключа.Цена: 50 лв.За контакти: ЛС.Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

    #2
    Извинявай тъп въпрос сигурно но как могат да се използват тези вече нарязани и предполагам обучени ключове?
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      вмизаш и 6-те ключа за 300 пари и тръгваш из София да видиш какво ще отворят.А аз се чудя къде ми е оригиналния ключ от колата, като я купих казаха, че някак си изчезнал...6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        van_dal написа:
        Извинявай тъп въпрос сигурно но как могат да се използват тези вече нарязани и предполагам обучени ключове?
        Дай ми още 50 лева и ще ти обуча и централното да работи с тях. :DШегувам се.1. Сменяш металната част или пренарязваш ключа.2. Сменяш транспондера или ако имаш червен ключ обучаваш компа да работи с новия транспондер3. Обучаваш си централното да работи с този ключ и имаш втори ключ.
        04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

        Коментар


          #5
          Още ще поспамя в темата, но ми е интересно, а и на други предполагам не им е ясно. Фактически като сменя метала, трансподера от твоя ключ остава пластмасата със чип за централно, та как може да се командва централното на моето браво например от този чип?
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            van_dal написа:
            Още ще поспамя в темата, но ми е интересно, а и на други предполагам не им е ясно. Фактически като сменя метала, трансподера от твоя ключ остава пластмасата със чип за централно, та как може да се командва централното на моето браво например от този чип?
            Ако ключа който имаш в момента на вид не е като тези, то няма да стане.От ключа могат да се използват: Платката - ако имаш ключ с неработеща такава. Транспондера - ако имаш червен ключ да си програмираш колата да работи с новия транспондер, а не да даваш 70 лева за ключ. Самия ключ - ако твоя ключ е навсякъде с по - ниски зъби. Пренарязваш.
            04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

            Коментар


              #7
              04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

              Коментар


                #8
                04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                Коментар

                Working...
                X