Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам части от Fiat Brava 1,4 12V- НОВИ ЦЕНИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам части от Fiat Brava 1,4 12V- НОВИ ЦЕНИ

    Фиата е катастрофирал челно и начупените неща са само отпред.Има и доста здрави неща по предницата,така че ако има нещо да ви интерисува от там питайте:двигател със счупена дясна лапа-70лв.ЗАПАЗЕНлапа двигател лява предна с тампон - 10лвпредни амортисьори(на 3 месеца) почти нови-40лв./бр.казанче за хидравликата с капачка и маркучето до помпата - 10лврезервоар - 15лвказанче за чистачки и помпа - 20лвпарно комплект - 60лв включва радиатор, моторче. Само моторче - 20лвлостчетата на волана - 30лв комплектакора дъно багажник-20лв.задни стопове-30лв/бр.табло-60лв.задно стъкло-40лв.ПЛЮС още много неща.Повечето неща са на нови ПРОМОЦИОНАЛНИ ЦЕНИ.Виж 4-та страница!И още доста неща,ама цени при интерес.

    #2
    Колега джантите колко цола са - гледам че са железарки...???
    http://nikolovf1.snimka.bg/sports/pi...53767.11094339

    Коментар


      #3
      я направи 1 -2 снимки вътре да видим как е положението , и ми снимаи тръте гърнета без катализатора и ми кажи цена ... на лс

      Коментар


        #4
        Джантите са 14-ки.Сега имам една оферта за цялата кола и ще видим дали ще се разбера с колегата.Ако я вземе цялата другите неща отпадат.Пак ще пиша какво е станало.

        Коментар


          #5
          Ще очакваме развитие, понеже и аз се интересувам от някои неща .
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #6
            Ами не можахме да се разберем с колегата,затова обявата е в сила.Други части и малко снимки.бензинова помпа-50лв.амортисьори заден капак-15лв./бр.датчик за вентилатора-10лв.термостат-20лв.спирачна помпа-30лв.

            Коментар


              #7
              колега за копчетата за стаклата колко за 3-те

              Коментар


                #8
                bega4ki_ написа:
                колега за копчетата за стаклата колко за 3-те
                15лв.

                Коментар


                  #9
                  Кутията на въздушния филтър ако е напълно здрава ако може цена?Предните амортисьори каква марка са?
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар


                    #10
                    Искам оптегача от предната дясна врата , ако можеш да ми кажеш цена
                    Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                    Коментар


                      #11
                      batproho написа:
                      Кутията на въздушния филтър ако е напълно здрава ако може цена?Предните амортисьори каква марка са?
                      Кутията е счупена.На амортисьорите пише следното: Amortisseurs RECORD ,Made in France 09 05 Ref 104200Купувал съм ги по 80лв/бр.Трите гърнета не съм ги снимал,тъй като в момента е невъзможно.Но предполагам,че някъде има дупчица малка,защото като форсирах двигателя и се чуваше леко свирене някъде там.Но дупка така и не открих.Обтегач на предна врата-10лв.Джанти с гуми 14-ки(гумите не са стока)-20лв/бр.

                      Коментар


                        #12
                        Колега ,третия стоп как е и каква цена?
                        Fiat Brava 1.9TD

                        Коментар


                          #13
                          Трябва ми кората на предна дясна врата (пластмасата с дръжката за затваряне и останалата част по вратата)
                          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                          Коментар


                            #14
                            Състоянието на третият стоп се вижда на снимката по-горе.Има отчупено парче.А кората мога да я дам заедно с дръжка и др.(без копчето за ел.стъклата).

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X