Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Копие на червения ключ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Копие на червения ключ

    Колеги, аз лично намирам долния пост за нещо много важно и ценно!Ако имаме проблеми с фабричния имобилаизер на колата, може би с помощта на това ще се намери решението.Надявам се това да бъде нещо много ценно и да ни спести много средства за в бъдеще!http://kolegi.info/phpBB2/viewtopic....Сигурен съм че това върши работа и на Фиатчетата ни!Моля някой по-запознат с препрограмирането на ромчетата да допълни темата. :P
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Доста стара тема и незнам дали забеляза ама хич не е обяснено как се решава проблема. Умишлено. Прескачането на имобилайзера е факт. Проблема се решава се с кинти и то не малко за съжаление Заглавието ти е копие на червения ключ, за какво ти е копие на червения ключ?

    Коментар


      #3
      Да... честно казано и аз не схванах смисъла...
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Еми просто - ако си купиш колата без червения ключ и нещо стане и ти иска само с червения ключ да пали, а то във форума има случай такъв - поне един, и решението е почти 1000лв, защо срещу сумата от 70лв примерно да не си изкараш такъв ключ?
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Когато го нямаш червения ключ няма да е само 70лв. да се напражи нов, такава е цената на копието от червения ключ. Иначе ако се получи белята и ти търси червения ключ ще се разминеш с доста под 1000 лв.

          Коментар


            #6
            Може ли само да споделиш дали можеш да направиш ключ ако ти дам кода а оригиналия ключ го изгубя?И на каква цена ще се мине ако си поиска по някакъв начин мастер ключа, а имаме само син такъв?
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              BO написа:
              Еми просто - ако си купиш колата без червения ключ и нещо стане и ти иска само с червения ключ да пали, а то във форума има случай такъв - поне един, и решението е почти 1000лв, защо срещу сумата от 70лв примерно да не си изкараш такъв ключ?
              Добър ден, Бих искал да попитам какви точно са ’тези случаи’.. какво може да стане, та да иска червен ключ? И как точно помага той - палиш с него и какво, вече може да палиш нормално с обикновения? Но главно - при какви обстоятелства се налага използвнето му.. примерно ако ти разбират вратата и нещо по стартера, ако откраднат някоя част по автомобила и такива подобни, налага ли се? Мерси Пп. А, и ако може да ми обясните като на лаик в областта на автомобилизма, какво по дяволите е имобилайзер? :D /пък аз ще потърся и инфо из този раздел/. Прочетох темата с 5 страници за ключове, гледам, много главобол създават, може ли да го изключа този имобилайзер, какви са последствията и като цяло - за какво служи? Пп.2 Страхотно форумче, поздрави, много учени хора засякох тук Аз също съм почитател на един от италианските марки/модели и мисля да стана собственик на такъв образец скоро

              Коментар


                #8
                BO написа:
                Може ли само да споделиш дали можеш да направиш ключ ако ти дам кода а оригиналия ключ го изгубя?И на каква цена ще се мине ако си поиска по някакъв начин мастер ключа, а имаме само син такъв?
                Машината която имаме за фиат няма възможност за ръчно въвеждане на кода, може само да копира. Ако случайно ти поиска червения, а го нямаш, може да се изолира иммо-то - зависи от модела на компютъра около 150-160 лв.

                Коментар


                  #9
                  Ако някой има прецакан или блокирал имобилайзер да ми пише ЛС В повечето случей го обучаваме да работи с ключа а НЕ го ИЗОЛИРАМЕ

                  Alfa 145 QV Turbo
                  Fiat Brava JTD '01

                  Коментар


                    #10
                    Ключ

                    Ключ се прави от всички ключове за вратите и паленето но За имобилаизера трябва да се кодира или да се въведе кода ако имаш записан и това е.Е трябват и пари в 1 .случай 5 лв в 2 .за 70лв и готово.
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      Най добрия начин е да се изключи имобилайзера, защото дават много проблеми и дори да се впише нов ключ може пак да изгуби ключа .Имото се премахва бързо и не е много скъпо.0888 703 306 Боби

                      Коментар

                      Working...
                      X