Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам/заменям 15-ки джанти 4х98 7J et35.Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам/заменям 15-ки джанти 4х98 7J et35.Варна

    Продавам лети джанти Alessio със забележки (виж снимките) без гумите. Цената е твърда и е съобразена със забележките - 160 лв. Възможен е и един интересен бартер за 1бр. 16" от купе турбо + две прилични зимни 205/55/16.Само за Варна.
    Прикачени файлове

    #2
    и още снимки
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      джанти

      Здрасти Колега.Аз с ъм от Варна.интересувам се от джантите.можем лид а направим следното.разбираме се за цената.отиваме на един вулканизатор и ако и там ми ги харесат ти ги плащам ?с гумите колко пари ги даваш
      предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
      Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

      Коментар


        #4
        Колега снимката ли лъже или едната джанта е сцепена?
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          Джантата е сцепена и затова съм го написал в описанието на снимката. Пиша го и тук за да се види пак, че май трудно се забелязва там. Джантата е спукана и крива, но не изпуска. Нуждае се от ремонт!!! Аз съм я карал повече от година така като задна. Комплекта беше на колата когато я купих и не съм го забелязал че едната е спукана.Цената е съобразена със състоянието и не подлежи на коментар. Бяха на колата ми до пролетта и ги смених с 16"Ако не се продадат до първия сняг ще отида да ми ремонтират сцепената и ще си ги оставя за зимни.Гумите отдавна ги няма!syfer може да се разберем нещо, ама не знам дали ти си разбрал за спуканото, че явно трудно се вижда когато е в описанието на снимката.

          Коментар


            #6
            Сцепената джанта е оправена при човека от тази тема:http://www.tuning.bg/forum/viewtopic...ОДАДЕНИ

            Коментар

            Working...
            X