Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продадени!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продадени!

    Здравейте,Продавам 4 железни джанти 14" + зимните гуми на тях карани близо 2 сезона 7 - 8000км орентировачно.Гумите са две Мишелин Алпин 2 185/60/14 дот:2905 в перфектно състояние и две Фулда Кристал Монтеро - произведени във Франция 185/60/14 дот: 3805 - едната има лека буза - (удар в бордьор), но е с подложка и един сезон са карани като задни без никаква забележка за поведението на пътя.Снимките не са перфектни, но пък са правени с голямо желание от жената :D . Ако искате утре ще кача по-хубави.Цена 4 джанти + 4 гуми = 250леваПродавам ги защото след като му се порадвах на Фичо дойде ред и него да продам За контакт: ЛС и тел: 0882203756 - Николай
    Прикачени файлове
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    #2
    само мишелинките

    Здрасти колега.цена само на мишелинките и то само гумите може ли да се на прави. ?
    предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
    Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

    Коментар


      #3
      Здравей...офертата изглежда добра,ако може и снимки на джантите

      Коментар


        #4
        Re: само мишелинките

        syfer написа:
        Здрасти колега.цена само на мишелинките и то само гумите може ли да се на прави. ?
        Благодаря за интереса, но за съжаление не мога да помогна тъй като окомплектовани са по-лесни за продажба по разбираеми причини
        FIAT Bravo 1.6 16V '97

        Коментар


          #5
          Didka написа:
          Здравей...офертата изглежда добра,ако може и снимки на джантите
          Привет, днес направих снимки на 4те по отделно с 5 стотинки за да се придобие представа за грайфера, също добре се виждат джантите - прави са, баланса на гумите е правен в началото на миналия сезон и до преди да сваля пролетта се държаха перфетно, но все пак аз лично правя баланс всяка година макар и да не е задължителен. От снимката е видимо че имат визуален козметичен дефект т.е. при добро желание може да им се тегли една боя, но си вършат перфектна работа и без нея Ако има други въпроси, аз съм насреща!
          Прикачени файлове
          FIAT Bravo 1.6 16V '97

          Коментар


            #6
            Даваш ли само 2 гуми без джантите?

            Коментар


              #7
              Какво не ви кефи на офертата?
              FIAT Bravo 1.6 16V '97

              Коментар


                #8
                кефи ме

                blader написа:
                Какво не ви кефи на офертата?
                Мен всичко ме кефи на офертата ти колега.сериозно.Просто мисля, че не на всеки му трябва точно 4 джанти с гуми.ако беше от варна веднага щях да ги взема.Ето сега купувам в момента 4 бр. джанти от варна по 15 лв. бройката ама ако си ги поръчам от теб ще ми излязат златни заради доставка.За това те питам само за гуми.МОга да взема и четирите гуми ако ги продаваш без джанти и ми кажеш някаква цена за доставка защото не съм на ясно.Колко м.м. грайфер имат казваш мишелинките и другите ?
                предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
                Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

                Коментар


                  #9
                  Re: кефи ме

                  syfer написа:
                  blader написа:
                  Какво не ви кефи на офертата?
                  Мен всичко ме кефи на офертата ти колега.сериозно.Просто мисля, че не на всеки му трябва точно 4 джанти с гуми.ако беше от варна веднага щях да ги взема.Ето сега купувам в момента 4 бр. джанти от варна по 15 лв. бройката ама ако си ги поръчам от теб ще ми излязат златни заради доставка.За това те питам само за гуми.МОга да взема и четирите гуми ако ги продаваш без джанти и ми кажеш някаква цена за доставка защото не съм на ясно.Колко м.м. грайфер имат казваш мишелинките и другите ?
                  Благодаря за отговора, колега! :D Наистина взех да се чудя дали цената или нещо друго не е наред . И офертата е супер още повече за това че монтаж демонтаж и евентуално баланс няма нужда се плащат. Аз лично бих си сложим без да се замислям на бравото, но и него продавам (имам нова кола просто). Демонтажа и пращането по куриер на тези етап нямам желание да правя поради оскъпяването на крайната цена, а и е друго е клиента да види на живо стоката. Не мога при тази цена да си позволя като интернет магазините да ги изпратя и ако клента не ги хареса да ми ги върне(както би трябвало да е). Неискам някой евентуално да остане разочарован, не ми се разправя за тези пари т.н.Сега е сезона и се надявам някой да ги отнесе - за мен лично си заслужават, просто нямам нужда вече от тях (продавам и бравото - виж обявите продавам автомобил).Грайфера не съм мерил, защото нямам шублер, а всички други методи за мен са некоректни, затова съм пратил снимки със 5 стотинки за някаква база. Поздрави на всички и на добър път!
                  FIAT Bravo 1.6 16V '97

                  Коментар


                    #10
                    imam kola

                    Аз имам кола колега.само, че Брава и с малко по малко кончета
                    предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
                    Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

                    Коментар


                      #11
                      Продадени!
                      FIAT Bravo 1.6 16V '97

                      Коментар

                      Working...
                      X