Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ДЖАНТИ 200лв с 2 гуми ПРОДАДЕНИ!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ДЖАНТИ 200лв с 2 гуми ПРОДАДЕНИ!!!

    Пордавам джанти 15’/98/7 инча от делта ХФ с дупките с 2 гуми за снимки ще пращам на емайл
    Fiat Tipo 1.6

    #2
    По подробно де колко джанти са 2 или 4 алуминиеви ли са или железни,удряни ли са,има ли нещо по тях да се прави .
    http://s5.bg.bitefight.org/c.php?uid=108022

    Коментар


      #3
      Re: Продавам ДЖАНТИ 200лв с 2 гуми

      kolega q prati snimki na Vladi_galinov@abv.bg
      fiat

      Коментар


        #4
        колега може ли снимки и на ka4o_89@abv.bg но най-добре и за добър ефект от обявата качи тук снимките поздрави
        Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

        Коментар


          #5
          абе хора не мога да разбера кви са тия малоумни обяви които пускате...ми напиши в кво състояние са джантите,гумите,дай им една актуална снимка кажи ква ти е цената дай си някъв тел за връзка напиши ще ги пуснеш ли с куриер как ше ги доставиш на различно място от твоя град...?

          Коментар


            #6
            заинтересован

            Колега заинтересован съм но наистина както казват колегите колкото и интерес да има като няма инфо.Ако можеш сподели повечко информация относно размери, цена, удраяни или не и снимки най вече.
            предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
            Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

            Коментар


              #7
              джанти

              колега тай като сам нова рибка в форума още не сам разбрал как да качвам снимки джантите не са удряни мога да пратя снимки по Емайл.200лв са жантите
              Fiat Tipo 1.6

              Коментар


                #8
                Re: джанти

                Italian написа:
                колега тай като сам нова рибка в форума още не сам разбрал как да качвам снимки джантите не са удряни мога да пратя снимки по Емайл.200лв са жантите
                Колега това с цената го разбрахме, че са 200 лв. обаче най малкото като пускаш ново мнение значи като дадеш с браузъра малко на долу ще видиш, че имаш долу горе същият интерфейс каот на мейла си и можеш да прикачиш снимки имаш бутон : Browse.така и в новото си мнение ще можеш да качиш снимки ако имаш желание естествено.
                предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
                Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

                Коментар


                  #9
                  или някой колега получил снимките да ги качи (то явно не си заслужава затова колегата не се стреми да ги качи търси балами май )

                  Коментар


                    #10
                    djanti

                    kolegi am djantite stavat.prati mi kolegata no bez da iskam gi iztrih.hubavi sa za 200 lv.ako moje da kachi snimki
                    fiat

                    Коментар


                      #11
                      7j ли са или 6.5?пише ли Ланчиа оригинале отзад?
                      накладки съединители спирачни дискове! отстъпки за форума!!!

                      Коментар


                        #12
                        да 7-ци са колегинз обаче как да кача снимките
                        Fiat Tipo 1.6

                        Коментар


                          #13
                          Прати снимките на wpier@abv.bg аз ще ти ги кача в темата
                          Fiat Tipo
                          Corsa b комби !

                          Коментар


                            #14
                            Re: djanti

                            vladi_20 написа:
                            kolegi am djantite stavat.prati mi kolegata no bez da iskam gi iztrih.hubavi sa za 200 lv.ako moje da kachi snimki
                            Колега за твое добро те съветвам да обърнеш на кирилица че гледам са ти лепнали две предупреждения.Извинявам се за спама ама е за доброто на колегата.
                            Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                            http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                            Коментар


                              #15
                              колеги ето и снимки на прословутите Калли
                              Fiat Tipo 1.6

                              Коментар

                              Working...
                              X