Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Marea на части ИЗГОДНО!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Marea на части ИЗГОДНО!!!

    Колата е Fiat Marea 1.9TDКолата се продава на части много изгодно .НИСКИ ЦЕНИ!!!!!Колата е с КЛИМАТРОНИКгсм 0882 282 142 Христогр София.Пращам и по ЕКОНТ до цялата страна!!!СПЕШНО!!!

    #2
    цена на подлакътника с въздухопроводите?
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #3
      Айде народе на ниските цени!!!!Всичко по колата е здраво без багажник ,прагове и предна броня и ляв фар

      Коментар


        #4
        теглич имаш ли ако е уикенд

        Коментар


          #5
          Колега какъв цвят е колата?Външните дръжки в какво състояние са и какъв цвят са?На мен ми трябват черни или тъмно сини и разбира се изцяло пластмасови да са.Не е лошо да пуснеш няколко снимки на колата та да не се налага всеки да пита.Поздрави :P

          Коментар


            #6
            janyboy написа:
            Колега какъв цвят е колата?Външните дръжки в какво състояние са и какъв цвят са?На мен ми трябват черни или тъмно сини и разбира се изцяло пластмасови да са.Не е лошо да пуснеш няколко снимки на колата та да не се налага всеки да пита.Поздрави :P
            теглич няма.колата е комби.тъмно син цвят.сори ама вчера дръжките отлетяха за пловдив.на никой ли не му трябват здрави спирачни дискове.апарати. карета амортесьори.всичко е сменяно наскоро преди катастрофата.имамме задни прозорци.калници врати двигател на 160 000км климатроник скорости цялата инсталация компютър.табло волан с AIRBAG и много други екстри на ниски цени!!!

            Коментар


              #7
              Колко искаш за задните пружини?
              ex. Fiat Marea 1.6 16 - 1999
              Mazda 6 2.0 Petrol GY 2006

              Коментар


                #8
                BobyK написа:
                Колко искаш за задните пружини?
                задните са продадени имам предни

                Коментар


                  #9
                  а за предните амортисьори и каква марка са?
                  Мареа 1,6 16V

                  Коментар


                    #10
                    има ли АBS

                    Коментар


                      #11
                      Колко искаш за дисковете’дай цена и за барабаните ако са в добро състояние.Колата ми е 1.6 16V надявам се 4е са еднакви.

                      Коментар


                        #12
                        мен ме интересуват халогените с гривните за тях

                        Коментар


                          #13
                          jordanfena написа:
                          а за предните амортисьори и каква марка са?
                          предни амортесьори (нови са) по 50 лв на брой (утре ще напиша марката)предни пружини по 20лв на бройзадни амортесьори по 30 лв на брой(нови са)спирачни дискове (нови са) по 35 лв на брой =70лв.барабани по 20 лв на брой =40лвклиматик - 350лвдвигател 1.9 TD (160 000км реални) - 500 лв + 200лв скорости = 700лвцял салон с всички кори по вратите(с малко забележки по задната седалка) + БОНУС табло (цялото което е отпреде + всички пластмаси в купето) =150лвврати с ел.машинки 4 бр по 50 лв. = 200лв.ел .огледала по 20 лв на брой = 40 лв за дветеи много други ама ме мързи да пиша повече ....................................колата няма ABS няма халогени

                          Коментар


                            #14
                            Дебитомер има ли и каква е цената?
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #15
                              Tornado написа:
                              Дебитомер има ли и каква е цената?
                              няма

                              Коментар

                              Working...
                              X