Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава Фиат Браво 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава Фиат Браво 1.6 16V

    Продавам Фиат Браво 1.6 16V с всички екстри без кожен салон, 80 000 км, внос от германия, произведен октомври 2000 г. с пълно валутно автокаско и газова уредба. Първи собственик. Платено е всичко0898776806

    #2
    Re: Продава Фиат Браво 1.6 16V

    nike_goranov написа:
    Продавам Фиат Браво 1.6 16V с всички екстри без кожен салон, 80 000 км, внос от германия, произведен октомври 2000 г. с пълно валутно автокаско и газова уредба. Първи собственик. Платено е всичко0898776806
    колко му искаш и дай некви снимки да го скивам
    FIAT Uno 45 FIRE

    Коментар


      #3
      8 800 лв за сега а за снимки трябва да изчакаш 2-3 дни иначе ако си от София може да се видим да ти я покажа

      Коментар


        #4
        ми кво да ти кажа цветът се води светлосиня перла (прелива от синьо в сиво) с хубавата броня с халогените

        Коментар


          #5
          в mobile.bg има едно приложение за изчисляване на данъци, мита и други такива и там пише че за фиата е 2966,40 лева и като сложиш 600 за газовата и 750 за каското ти сметни за колко иначе я продавам и виж обявите за нов внос и си направи сметката

          Коментар


            #6
            Не съм я карал на автомивка ама и не вярвам някой в това време да го направи
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              nike_goranov написа:
              Не съм я карал на автомивка ама и не вярвам някой в това време да го направи
              ТОЧНО В ТОВА време се прави за да се измие солта и боклуците които прецакват колата ти след зимата!Иначе количката е супир

              Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
              Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
              Добло 02' 1.9 D- ех
              Добло 06' 1.3 Mjet -ех

              Коментар


                #8
                Re: Продава Фиат Браво 1.6 16V

                nike_goranov написа:
                Продавам Фиат Браво 1.6 16V с всички екстри без кожен салон, 80 000 км, внос от германия, произведен октомври 2000 г. с пълно валутно автокаско и газова уредба. Първи собственик. Платено е всичко0898776806
                Газовата уредба обикновенна ли е или е инжекцион?
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  ми ако има инжекционна газова за 600 лв ?????има симулатор към бордовия за четириклапанов, 5 предпазни клапи и некви си други щуротии не им разбирам чак толкова на газовите ама си върви добре на газ

                  Коментар


                    #10
                    А и между другото застраховката и ей сега я поднових

                    Коментар

                    Working...
                    X