Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цд пайнер и 2 касетофона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цд пайнер и 2 касетофона

    CD-то е много запазено , актуални снимки утре , цена 120лв.инфоalpina е с ченджер контрол, но не знам дали му работи касетофона , нямам касетка да разбера.Цена 40лв.блаупунк-та е като чисто нов , няма външни следи от употреба, още е с оригиналните витчета които крият отворите за вадене.Пробван е с касетка и влачи, не знам от касетата ли е или касетофона , аз го карам с флашка.Няма код.Нямам актуална снимка , и цената му е 20лв.
    Опел Астра GSI16V

    #2
    горе
    Опел Астра GSI16V

    Коментар


      #3
      здр

      Manolov написа:
      горе
      колега интересува ме пайнера ..но 120 ми се виждат множко....все пак моделат е от преди 2 години за 100 ако работи съм съгласен.къде може да ми го покажеш?в момента съм в ямбол!
      да предвидиш следващия ход на една жена е дарба.да я обичаш е искуство

      Коментар


        #4
        Re: Цд пайнер и 2 касетофона

        Manolov написа:
        CD-то е много запазено , актуални снимки утре , цена 120лв.инфоalpina е с ченджер контрол, но не знам дали му работи касетофона , нямам касетка да разбера.Цена 40лв.блаупунк-та е като чисто нов , няма външни следи от употреба, още е с оригиналните витчета които крият отворите за вадене.Пробван е с касетка и влачи, не знам от касетата ли е или касетофона , аз го карам с флашка.Няма код.Нямам актуална снимка , и цената му е 20лв.
        пич поне отговори на хората ...
        да предвидиш следващия ход на една жена е дарба.да я обичаш е искуство

        Коментар


          #5
          Отговарям - пайнера е продаден, а не съм редовно във форума , телефон за връзка 0883326882
          Опел Астра GSI16V

          Коментар

          Working...
          X