Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с радиокасетофон на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с радиокасетофон на Брава

    Мисля да си взимам фиат брава,но има само едно единствено нещо,което не ми харесва.Това е,че като смениш оригиналния касетофон и сложиш друг,не се връзва някак си,стои някак си ръбато.Има ли някво решение на този проблем,щото адски много ме дразни.Чух че имало някакви подложки,които да запълнят тази празнина и в които да се сложи новото устройство.

    #2
    виж тук: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...EE%E4%ED%E8%EA
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      da,za tozi prehodnik veche razbrah,no ne moga da namerq snimka ot koqto da razbera kak izglejda na jivo tazi prestavka.aide ako moje nqkoi da publikuva edna snimka sas slojena postavka za da dobiq predstava.....mersi predvaritelno...да, за този преходник вече разбрах, но немога да намеря снимка от която да разбера как изглежда на живо тази преставка. айде ако може някой да публикува една снимка със сложена поставка за да добия представа....мерси предварително...Моля, пиши на кирилица. blondy_driver

      Коментар


        #4
        Да... и аз бих помолил за снимки на касетофон+пластмасовата приставка! Защото досега само една снимка на Alexius съм виждал, искам да добия представа, как изглежда.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Защо искате да си сменяте касетофона и да слагате представки според мен е по добре да си вземете един MP3 плеар и една касетка с кабелче която излиза от нея (не знам как се казва) и става супер. А като се смени касетофона според мен си е грозничко

          Коментар


            #6
            delyan_delev написа:
            Защо искате да си сменяте касетофона и да слагате представки според мен е по добре да си вземете един MP3 плеар и една касетка с кабелче която излиза от нея (не знам как се казва) и става супер. А като се смени касетофона според мен си е грозничко
            ..."Audio Cassette Adapter" се казва...
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              delyan_delev написа:
              Защо искате да си сменяте касетофона и да слагате представки според мен е по добре да си вземете един MP3 плеар и една касетка с кабелче която излиза от нея (не знам как се казва) и става супер. А като се смени касетофона според мен си е грозничко
              Наистина се получава грозно, но все пак за меломаните вариянта с оргиналното радио не е приемлив Най-малко защото звука не му добър. Това с касетка е голяма мизерия разни жици да се мотат... Засега съм на вариант USB player с предавател, но... няма май много да издържа с него, а пък и оргиналното радио ми прави леки мизерийки.
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Това с адаптер касетата не е удобно решение според мен,особено след като съм решил да слагам аудиосистема на sony.Не ми се занимава с мп3-плейъри с такъв адаптер,след това да ги свързвам към запалката,а от тях пък към касетофона да разпъвам кабели....става дълга и широка...

                Коментар


                  #9
                  Vladim написа:
                  Да... и аз бих помолил за снимки на касетофон+пластмасовата приставка! Защото досега само една снимка на Alexius съм виждал, искам да добия представа, как изглежда.
                  http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4583ето още една...
                  FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                  Коментар


                    #10
                    За какво си разваляте панела...... Мисля, че това е доста добро решение http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3021. Казвам го от опит
                    FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                    ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                    Коментар


                      #11
                      brat_John написа:
                      За какво си разваляте панела...... Мисля, че това е доста добро решение http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3021. Казвам го от опит
                      Аз това го имам. Говорих все пак за качествен звук, прилични баси и чисти високи. Но, като гледам, колко грозно изглежда... лошо ми става!
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Vladim написа:
                        Аз това го имам. Говорих все пак за качествен звук, прилични баси и чисти високи. Но, като гледам, колко грозно изглежда... лошо ми става!
                        Вярно е, че има още доста какво да се желае от въпросното устройство - както на външен вид, така и като възможности. Но ако въпроса е само да се слушат МР3-ки става, но ако човек иска нещо по-качествено, тогава коментара е излишен
                        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                        Коментар


                          #13
                          brat_John написа:
                          За какво си разваляте панела...... Мисля, че това е доста добро решение http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3021. Казвам го от опит
                          за хора които държат на качествена музика това далеч не е най доброто решение,защото звукът от usb-то преминава през кабела,след това влиза в адаптера,който пък го предава към касетофона и става една.......предложената приставка е добро решение и не загрозява чак толкова интериора.

                          Коментар


                            #14
                            И понеже никой не сподели снимки, ето няколко, които издирих аз! Конзолата на третата снимка ми се струва по-различна и приемлива. Някой виждал ли е да се продава подобна?
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              И още...
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X