Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Благотворителност

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Благотворителност

    Здравейте,идеята е страхотна, подкрепям я изцяло.Фирмата, в която работя и едни наши големи корпоративни клиенти поддържаме два дома за сираци, децата там ме познават и много ме обичат. Проблема е че е много далече - в близост до язовир Жребчево.Иначе естествено има и други домове, които се нуждаят от подобна психологическа подкрепа.Трябва да я обмислим идеята добре, страхотна е

    #2
    Tempra написа:
    Здравейте,идеята е страхотна, подкрепям я изцяло.Фирмата, в която работя и едни наши големи корпоративни клиенти поддържаме два дома за сираци, децата там ме познават и много ме обичат. Проблема е че е много далече - в близост до язовир Жребчево.Иначе естествено има и други домове, които се нуждаят от подобна психологическа подкрепа.Трябва да я обмислим идеята добре, страхотна е
    Там не беше ли първия Италфест? (на който така ме е яд че не отидох, че си изядох летните гуми от яд! ) Ако е така, нищо не пречи да си направим малък Италфест 2, хем целта ще е благотворителна - нищо не пречи да покажем на децата как се карат коли, какво има в тях, пътна безопасност, по-големите може да им дадем първи уроци по кормуване. Аз съм за!

    Коментар

    Working...
    X