Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на накладките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на накладките

    Помогнете с информация за темата и за сервиз,където качествено работят-искам да сменя накладките-предни-но понеже казаха, че като е с ABC, трябвало да се прави от специалисти.Откъде може да се купят качествени накладкиMarea 1.8 16V-98г
    Марея 1,8 16V

    #2
    Става въпрос че ако се наложи обезвъздушаване на системата с ABS било сложно.
    Марея 1,8 16V

    Коментар


      #3
      Re: Смяна на накладките

      eman написа:
      Помогнете с информация за темата и за сервиз,където качествено работят-искам да сменя накладките-предни-но понеже казаха, че като е с ABC, трябвало да се прави от специалисти.Откъде може да се купят качествени накладкиMarea 1.8 16V-98г
      лесно ено ако нямаш хубави инструменти не се хващайне че трябва нещо специално, освен шестограм 7
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Re: Смяна на накладките

        sev написа:
        eman написа:
        Помогнете с информация за темата и за сервиз,където качествено работят-искам да сменя накладките-предни-но понеже казаха, че като е с ABC, трябвало да се прави от специалисти.Откъде може да се купят качествени накладкиMarea 1.8 16V-98г
        лесно ено ако нямаш хубави инструменти не се хващайне че трябва нещо специално, освен шестограм 7
        И голяма плоска отверка с която да прибереш буталцата назад!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Освен това при смяната на накладките, внимавай да не ти отстранят датчика който следи изхабяването им, че повечето монтьори не се замислят много. Той се намира от лявата страна.

          Коментар


            #6
            Re: Смяна на накладките

            Vladim написа:
            sev написа:
            eman написа:
            Помогнете с информация за темата и за сервиз,където качествено работят-искам да сменя накладките-предни-но понеже казаха, че като е с ABC, трябвало да се прави от специалисти.Откъде може да се купят качествени накладкиMarea 1.8 16V-98г
            лесно ено ако нямаш хубави инструменти не се хващайне че трябва нещо специално, освен шестограм 7
            И голяма плоска отверка с която да прибереш буталцата назад!
            за това все ще се намери нещо подръчно :D
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              stot написа:
              Освен това при смяната на накладките, внимавай да не ти отстранят датчика който следи изхабяването им, че повечето монтьори не се замислят много. Той се намира от лявата страна.
              При мене точно така се получи понеже започнаха отдясно и първата накладка в ръката на майстора беше с кабелчето и.... го откъсна с думите "ми ти нямаш сигнализация". Е преживях го. А колкото до марката сложих Lockhead(около 60 лв). И смяната няма нищо общо със "течната система". Не се обезвъздушава нищо. Успех.
              Alfa Romeo 166 2,4 JTD
              Lancia Y

              Коментар


                #8
                TabE-Marea написа:
                ...в ръката на майстора беше с кабелчето и.... го откъсна с думите "ми ти нямаш сигнализация". Е преживях го...
                Ами ако му откъсна едното ухо и му кажа "Е, ми ти нямаш слушалка в него" дали ще го преживее...
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  kiro_of_the_day написа:
                  Ами ако му откъсна едното ухо и му кажа "Е, ми ти нямаш слушалка в него" дали ще го преживее...
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    TabE-Marea написа:
                    stot написа:
                    Освен това при смяната на накладките, внимавай да не ти отстранят датчика който следи изхабяването им, че повечето монтьори не се замислят много. Той се намира от лявата страна.
                    При мене точно така се получи понеже започнаха отдясно и първата накладка в ръката на майстора беше с кабелчето и.... го откъсна с думите "ми ти нямаш сигнализация". Е преживях го. А колкото до марката сложих Lockhead(около 60 лв). И смяната няма нищо общо със "течната система". Не се обезвъздушава нищо. Успех.
                    този който ти е сменял накладките и е скъсал датчика по добре не му викай "майстор"- и щеше да е добра да му шибнеш един да се научи как се сменят накладки и да си възстанови всичко както си е било, аз заради такъв глупак/некъв италиански майстор/ 2 часа търсих къде е прерязал кабелчето и къде го е заврял след това ,накрая го намерих и си го възстанових и сега си имам пак датчик
                    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                    UNO 1.0 FIRE

                    Коментар

                    Working...
                    X