Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части за Брава и метанови бутилки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части за Брава и метанови бутилки

    Продавам някои неща за брава ето и какво по точно:1-скоростен лост --5лв 2-Резервна гума 135/80/14 --35лв3-Амортисьори на 5-тата врата 2 броя --20лв4-копчета за ел.стъкла и пепелници--10лв за брой5-копче за ел.огледала и копче метан бензин--15 лв6-стоп с малък дефект и други дреболии --15лв стопа и 15за другите неща7-маншон за ръчна и дръжка--20лв8- и аз незнам точно как се казват но ето снимки--15лв9-предна седалка 30лв дясна10-Волан с аербег -- 40лв
    Fiat Brava 1.6/16v103SX

    #2
    Ето снимките че нещо не ми се получи с качването http://milen1986.snimka.bg/automobil...ochasti.425537
    Fiat Brava 1.6/16v103SX

    Коментар


      #3
      колега амортисорите на 5-тата врата здрави ли са или има истървал някой, работиш ли с куриери?

      Коментар


        #4
        Да колега здрави са пращам ги с еконт
        Fiat Brava 1.6/16v103SX

        Коментар


          #5
          здравей катализатор имаш ли

          Коментар


            #6
            bai_marin написа:
            здравей катализатор имаш ли
            продаден
            Fiat Brava 1.6/16v103SX

            Коментар


              #7
              Продавам още въздушен филтър "VASCO" за Fiat Brava/Bravo,Marea и ALFA ROMEO и Масло 10W40 Selenia 20K 1 литър ако някои ще си сменя маслото .... цена по отделно 10лв за филтъра и 14лв за маслото а комплект двете за 20 лв---промоция
              Fiat Brava 1.6/16v103SX

              Коментар


                #8
                Доставката на бутилките е безплатна !!!
                Fiat Brava 1.6/16v103SX

                Коментар


                  #9
                  Fiat Brava 1.6/16v103SX

                  Коментар


                    #10
                    Внимание промоция 550 лева за две бутилки фабер заедно и с крановете!!! А и мисля че за сега метана е наи евтиното гориво
                    Fiat Brava 1.6/16v103SX

                    Коментар


                      #11
                      Продавам още средно гърне 25 лв и краино гърне 30 лв и обурудвана предна лява врата 50 лв снимки ще кача при интерес ... пращам с еконт другите неща също продължават да се продават!!!
                      Fiat Brava 1.6/16v103SX

                      Коментар


                        #12
                        Fiat Brava 1.6/16v103SX

                        Коментар


                          #13
                          Имаш ли дроселовата клапа.Дай снимка и цена .Може и на лични
                          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                          Коментар


                            #14
                            Колега, не знам какво мислиш за метана, но цена за 2-те бутилки втора употреба от 300лв си е малко пресилено, но що годе нормално. С тези 600лв просто застреля коня. Ти да не продаваш ракиен казан бре?! Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Такава промоция, като твоята никаде я няма. Малко ми звучи като цена на теглич 450лв - промоциЯ

                            Коментар


                              #15
                              pavlov85 написа:
                              Колега, не знам какво мислиш за метана, но цена за 2-те бутилки втора употреба от 300лв си е малко пресилено, но що годе нормално. С тези 600лв просто застреля коня. Ти да не продаваш ракиен казан бре?! Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Такава промоция, като твоята никаде я няма. Малко ми звучи като цена на теглич 450лв - промоциЯ
                              Ами колега мисля че офертата ми е нормална дори малко пари им търся на бутилките но ми трябват пари такъв е живота някои предлага друг търси Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 плюс това са и с крановете а по повод коментара ти за "теглича"мисля че е е неуместен и темата няма нужда от спам......... Yellow_Flash_Colorz_PDT_25
                              Fiat Brava 1.6/16v103SX

                              Коментар

                              Working...
                              X