Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кой гуми като размер са най добри за фиат пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кой гуми като размер са най добри за фиат пунто

    здр имам пунто 1.7 96 и гуми 14 цола но какви да сложя като размер за зимни е най добре споделете с мен благодаря
    Никога не си купувай кола ако не знаеш как да я буташ

    #2
    Re: кой гуми като размер са най добри за фиат пунто

    roby написа:
    здр имам пунто 1.7 96 и гуми 14 цола но какви да сложя като размер за зимни е най добре споделете с мен благодаря
    Пътищата вече са чисти, така че не се съобразявай с предразсъдаците "Зимата по-тесни гуми!". Аз и зиме и лете карам със 185/50/15.

    Коментар


      #3
      ако съм на твое място колега , на пунтото бих взел 175/60 или 65 . летните предполагам че са ти 175/60 нали ... аз зиме и лете карам на 175/65 или 70 на 14-ка. както е предписано ...
      Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

      ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

      Коментар


        #4
        летни за отзад 185/65 а отпред 175/65 но сега до износвам зимните и се чудя какво да и сложа за отпред че да не опира лошото е че пазара е наводнен с 175/70 14
        Никога не си купувай кола ако не знаеш как да я буташ

        Коментар


          #5
          Колега, не с еподлъгвай с това което се предлага. Това е масов размер, затова е и наводнено. Повечето гумаджийници, нямат ресурси д заредят всички видове размери, затова и се опитват да пробутват това което имат. Най-собре си сложи 175/60x14. Това е твоят арзмер, и недей да слагаш по-различно. Ако сложиш по-широки - автомобила ти е лек, и тази гума не е за теб. 165 пък ще са малки вече. Аз се подлъгах така - сложих 155. Сега съжалявам Страшно ! Много нестабилно се държи. А недей да пробваш с различна височина....
          FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

          Коментар


            #6
            благодарим
            Никога не си купувай кола ако не знаеш как да я буташ

            Коментар

            Working...
            X