Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо сме малко хора по срещите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Защо сме малко хора по срещите?

    Като оставим настрана работата, "онова малкото и крещящото" на 2 години и 9 месеца окупира цялото свободно време Поне за момента е така...
    Punto 1.1 SX 95г

    #2
    Има и друго. Когато работиш в частна фирма, и не си шеф, има моменти в които се прибираш вкъщи или дори изобщо не се прибираш! Без значение събота или неделя! Не, че се оправдавам за липсата ми на срещите, но това е фактор, който стои на предно място, който и каквото ще да казва!Поздрави!
    Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

    Коментар


      #3
      Значи засега сме четирима души от Кюстендил във форума, но само аз съм в града, така че нямаме срещи. Ако се осъществи идеята за месечни срещи с преспиване някъде около София (имаше предложение за хижа на Витоша, което намирам за идеално място) ще идвам почти всеки месец.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Да си кажа и аз болката... На мен ми е неудобно да идвам през седмицата. Работя до 7 средно, след това прибирам жената. Преди 8 трудно се освобождавам. Когато предложих анкетата и темата имах предвид точно това - 99% от нас работят поне до 6 и 30 ... да не кажа 7 и след това имат около 30 мин. до час да се придвижат до някъде. За това и предложението беше за Петък вечерта... както и да е. От хората гласували тогава 47% бяха за Петък, 35% за Сряда. Това трябваще да подскаже нагласата на част от форума към идеята за събирания. Интересно как така никой не се съобрази с това. Това за "Ветрило", да ме прощаваш ама прилича малко на "да не е твоето - моето да е !". И ефекта е на лице - няколко човека идват на срещата. С времето бройката им ще варира около едно постояно число, но мяма да се увеличи драстично. Както казваха в един филм - Минало ! Дано да не се окажа лош пророк само.... Аз лично немога да идвам през седмицата, да седя до 10-11 вечерта и на другия ден да съм парцал. Работата ми изисква ниво на концентрация което изключва купонясване предишнта вечер. Една от причините да не идвам е това. Другата е изнасилената организация на тези мероприатия. Една подобна среща се случва или спонтано или не се случва. Като гледам засега не се случва а и не виждам проблем да се събират по няколко човека във Ветрило. Това че не са 30 човека примерно не прави нито форума нито клуба по-малко атрактивен. Мите - едно лично предложение от мен. Не насилвай нещата. Няма как да събереш 100 човека, защото просто мяма да стане. Много хора се събират от няколко фактора. Няма сега да ти шиша по този въпрос, защото ще отида съвсем оффтопик. Но за целта е хубаво да прочетеш поне "Дипломациата" на Кисинджър и да вникнеш в теорията и практиката на масовите прояви и лидерството. Не се насилвай, не е нужно, няма да има ефект.Бутай клубните дела напред, че са забуксували нещо, а сбирките ще си се наместят самички. Айде със здраве !
        lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
        ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
        Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

        Коментар


          #5
          Смятам ,че тази тема е пусната с цел хората,които немогат да идват да кажат -защо? И в случай,че изтъкнатите причини са поправими - да направим всичко възможно да се увеличи посещаемостта по срещите

          Коментар


            #6
            Аз от септември месец съм на линия! до тогава все ще съм зает с разни мои си дела...
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              Причината - за смяна на калник, капак, броня и еърбези в сервиз на ДЗИ са необходими 120 дена....или с други думи - 4 месеца!!!Ще напиша в отделна тема епопеята с българското автомобилно застраховане и сервизиране.А докато си чакам колата, ще си седя в къщи.

              Коментар


                #8
                МНЕНИЕ

                От практиката е доказано, че този тип срещи имат успех ,действително в дните четвъртък или петък. При петъците, се явява проблем, че хората пътуват особенно сега като се оправи времето.В четвъртък пък колегата сподели ,на другия ден сме на работа. Компромисно е във времето на учебната година да е в петък, пък лятото може би в четвъртък-помислете, при добър синхрон дните могат да се променят без съществена загуба на фенове. Петък психологично човек се отпуска и може да отиде на среща.Д-р Боримир

                Коментар


                  #9
                  Първоначално си мислех, че в Четвъртък не е много удобно и ще ми е кофти в Петък, ако съм купонясвал до късно предната вечер, но опита ми досега показва, че сбирките обикновено завършват към 22:00 или малко по-късно, което в общи линии се равнява на това да гледам филма по БТВ или Нова ТВ. В крайна сметка от гледна точка удобство за тези които си пътуват към родните места :D през weekend-a, мисля че Четвъртък е по-удобен.А по повод това, че не мога редовно да присъствам на сбирките - не че не ми се иска, но работя до късно и понякога съм като парцал след работа и изобщо не ми е до купони.
                  минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
                  Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

                  Коментар


                    #10
                    Док

                    Вижте, имаме ръководител, координатор или както искате наречете Митко, но той движи нещата.Щом сега е решено четвъртък, който иска да идва.Аз ходя два пъти и този четвъртък мисля да отида, въпреки, че вече знам, че много приятели ще използват празника да пътуват. Ако се реши нещо друго Митко е оторизираното лице и той ще координира дейността на клуба. Всички сме мобилни , точни, коректни,"печени", сериозни, комуникативни и FIAT-аджии/което обяснява всичко/, така, че трябва да се поддържаме и да имаме консенсус за общото дело. Д-р Бари

                    Коментар


                      #11
                      Ветрило е в Борово. Погледни в www.bgmaps.com
                      преди - TIPO
                      сега - VOLVO XC60

                      Коментар


                        #12
                        Улицата е Солун.На кръстовището с Пирински проход има магазин ЕНА. Ветрило е в същото блокче точно на гърба на въпросния супермаркет. Входът е от към Солун.
                        преди - TIPO
                        сега - VOLVO XC60

                        Коментар


                          #13
                          killertoon написа:
                          Каде е "Ветрило"
                          ами то тези теми затова стоят най отгоре .... http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...иИвайло
                          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                          Коментар


                            #14
                            Колеги, модерирах темата с цел запазване на добрия тон и намаляване на излишните неконструктивни постове.Предлагам всеки да каже какво би го накарало да посещава срещите на форума - и настоящите им плюсове и минуси.
                            Alles in Ordnung

                            Коментар


                              #15
                              колега аз работа по4ти всяка ве4ер до 11- 12 и ми е малко трудно да у4аствам в сбирките, но на сьбора ще се видиме
                              punto gt

                              Коментар

                              Working...
                              X