Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ако ще сключвате застраховка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ако ще сключвате застраховка

    Искам да похваля и да ви препоръчам един застрахователен брокер, към който ме насочи човек от форума.Става дума за бюрото на I & G Brokers на Кооперативния пазар в Люлин (на първата редица до трамвайната линия) - отзивчиви и любезни млади дами, които ви предлагат варианти от няколко застрахователя. А ако отидете с препоръка като фиатаджии, приятно ще се изненадате и от цените.Така че, ако ви предстои да сключвате застраховка, непременно проверете там. Обадите се преди това с ЛС на Ilkor и със сигурност доволни ще останете!
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    #2
    каже поне кой застраховател избрана колко я оцениха и колко е премиятя?
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Колеги, знаете че размерът на премията зависи от куп неща. Каквато и сума да ви напиша, едва ли ще ви свърши работа.Преди да отида във въпросния офис, аз също си проверих ориентировъчно колко би ми излязло при основните застрахователи. Повярвайте ми, условията са добри.Така че, ако наистина трябва да правите застраховка, пишете на Ilkor - човекът е стабилен, вярвам че и на вас ще съдейства.
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        Мерси за рекламата Условията за застраховане са такива като на всички други места т.е. цената е еднаква. Изборът на застрахователи - също.Бонуса идва от комисионната която получава застрахователния агент - почти целия процент може да бъде приспаднат от цената.Пишете ЛС ако ви интересува ...

        Коментар


          #5
          Привет ,гражданската отговорност ми изтече и трябва да я подменя.....коя застрахователна компания бихте ми предложили....от постингите които прочетох разбрах че "Български имоти" предлагат добри оферти....Все още ли е така?
          Punto 1.2, ELX MPI

          Коментар


            #6
            и аз се възползвахкаско+гражданскадоволен съм
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              blue_g написа:
              Привет ,гражданската отговорност ми изтече и трябва да я подменя.....коя застрахователна компания бихте ми предложили....от постингите които прочетох разбрах че "Български имоти" предлагат добри оферти....Все още ли е така?
              Да, така е, казвам ти го защото аз бачкам там.
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                в български имоти за моето пунто искат 72 лв. за ГО - там е най тънко.обаче преди малко ми казаха че в лев инс е 89 лева - но ако платиш за 1 година, а не на 4 вноски ти дават гориво за 30 лв. на петролска бензиностанция, т.е. излиза 59 лева моята ГО изтича на 13.09. и смятам да се пиша там
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар

                Working...
                X