Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гадни дупки...ама общината ще си плати...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гадни дупки...ама общината ще си плати...

    Днес към 4 часа следобед ми се обажда приятелката ми, дето съм и дал Уното да го кара. Идвай, колата се счупи!!! Как така се счупи бре? Ми в една дупка скочих и колелото хлътна и колата не ще да върви. Мятам се на Капата и газ до Хладилника, там на левия завой за Зоологическата седи отстрани милото розово Уно, якоооооо наклонено напред и настрани, предно ляво колело почти се скрило в калника. До него стои Мариана и се чуди кво стаа. Станало бахти задръстването, там нали едни рейсове завиват, лудница и половина. Качих се в Уното и с зверско чегъртане го преместих отстрани, гумата направо се пързаля по подкалника, не можах да разбера кво точно е станало, ама имаше парчета от пружина по асфалта. И сега следва интересното - обаждам се на КАТ и искам да дойдат, за да напишат протокол за Каското. Тия почнаха да се офлянкват, имало много катастрофи, дъжд валял, нали разбирате. Аз им казах че кръстовището на Хладилника е задръстено и докато не дойдат, ще стоя там и ще снимам и утре снимките ще са по всички вестници, (това поне не ми е проблем да го организирам), а и ще ги изтипосам в новия брой на АутоБилд. Като чуха това, веднага довтасаха куките, обаче - за да напишат протокола, искаха всички документи на колата, вкл. и оригиналната полица за ГО. Тя не беше в Уното, само стикера и картончето, ама не били достатъчни. И си тръгнаха педерасите, като донеса полицата пак да ги извикам. Айде пак на Капата, газ до Кокаляне, взех полицата и се връщам, пак им звъня(вече беше станало 18,30.) Дойдоха след час и половина и написаха протокол, абе една камара хартии. Така с цената на около 4 часа загубено време имам протокол, застахователите ще поправят Уното и ще си осъдят скапаната община за парите. Мамка им...не ги жалете като си потрошите колите по дупките
    Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

    Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

    #2
    ...

    Коментар


      #3
      Днес си взех Фиатчето от сервиза. Счупила се е пружината, тя се е изметнала и макферсона е потънал вътре в нея, изкривен е бил самия ботуш на макферсона, скъсали са се и разните му там тампони и лагера горе в бомбето, единия кормилен накрайник бил крив. Нов макферсон, нова пружина, нов лагер на макферсона, нови кормилни накрайници, нов тампон на бомбето(частите оригинални от Вантотрейд), труд+стенд на предницата = общо 580 лева без малко, една стинка не съм платил. Отделно пътната помощ била още около 30 лева, тия пари също ги поема застрахователя. Абе над 600 лева всичко. Каското на Фиата за цялата година е 160 лева. Много съм доволен от ЗК Витоша.
      Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

      Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

      ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

      Коментар


        #4
        pinko168 написа:
        Днес си взех Фиатчето от сервиза. Счупила се е пружината, тя се е изметнала и макферсона е потънал вътре в нея, изкривен е бил самия ботуш на макферсона, скъсали са се и разните му там тампони и лагера горе в бомбето, единия кормилен накрайник бил крив. Нов макферсон, нова пружина, нов лагер на макферсона, нови кормилни накрайници, нов тампон на бомбето(частите оригинални от Вантотрейд), труд+стенд на предницата = общо 580 лева без малко, една стинка не съм платил. Отделно пътната помощ била още около 30 лева, тия пари също ги поема застрахователя. Абе над 600 лева всичко. Каското на Фиата за цялата година е 160 лева. Много съм доволен от ЗК Витоша.
        Човече мисля че знам за коя дупка говориш...дето реших да не си счупя колата в нея и като я подминавах ме блъсна ЗИЛ...на един 90 градусов завой пред зоологическата? Още не съм си платил акта, дето ми го написаха че аз съм бил виновен.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          pinko168 написа:
          ...Отделно пътната помощ била още около 30 лева, тия пари също ги поема застрахователя. Абе над 600 лева всичко. Каското на Фиата за цялата година е 160 лева. Много съм доволен от ЗК Витоша.
          Аз също имам много добро впечатление от Витоша. Досега всичко са ми покрили без да се опъват за разлика от други ЗК.
          "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
          Кара любимата червена Brava 1,4 12V

          Коментар

          Working...
          X