Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто мк1 1,2 60коня на части,може и цяло!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пунто мк1 1,2 60коня на части,може и цяло!

    Пунтото е бяло на цвят със сериозен удар в дясната част,предната врата,малко от калника и задната врата,предна дясна гума и джанта не стават ! Двигателния отсек не е серозно засегнат,двигателя е перфектен..1,2 ако не се лъжа е файър(не може да срещне бутала,клапани при скъсване на ремък),съединителя е чисто нов,сменен малко преди удара. Нямам снимки,пунтото не е мое,на братовчед ми е,блъснаха го преди седмица ...Ще кажа какви са щетите,останалото е здраво! Не стават,броня и предни калници,дясна предна и задна врата,лявата също отпред е лего чукната,задна лява е перфектна! При двигателния отсек кой знае какви поражения няма,защото удара е страничен вдясно и после един го е бутнал и леко вляво,но не и отпред! Двете предни джанти са аут...гумите на тях също Всичко по задницата е перфектно! Който има въпроси да пише тук в темата,на лично или на телефон 0883328717 Йордан,негова е колата! На всеки ще бъде отговорено,ако за нещо не сме сигурни,ще се допитаме до човека който разглобява колата и ще ви върнем отговор!
    ex.Мареа ТД100

    #2
    пинтияка още е непокътнат,двигателя е супер,айде на евтините части
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #3
      от тук нататък моля търсете продавача само на телефона,че инъче много се бавя с отговора...звънете не го жалете 0883328717 Йордан
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        #4
        трябва ми средната конзола ако е цяла а не само пепелника.Цена и начин на доставка.Чакам отговор

        Коментар


          #5
          Ице продава ли се още колата и във ВТ ли е Чак сега виждам темата
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #6
            niki87bg написа:
            трябва ми средната конзола ако е цяла а не само пепелника.Цена и начин на доставка.Чакам отговор
            и аз търся :D ако имаш 2 ги пускай на мен и на колегата :D
            Grande Punto 1.3 75 hp
            Croma 1.9 Multijet 150 hp

            Коментар

            Working...
            X