Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За снощната среща в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За снощната среща в София

    Снощи беше мача на Левски и може би за това в пицарията в 19.00 нямаше никой. Ще се събираме ли всеки четвъртък да се виждаме. Аз съм левскар, но минах с жена ми да се видим, нали това е идеята.Д-р Бари

    #2
    отговор

    Биг Бос, пак ще дойдем.С Роси-жена ми бяхми имаше запазени маси но не за ФИАТ,питахме не ни отговориха нищо конкретно, затова се повъртяхме 5-6 минути и тръгнахме. Имаше една Брава от вън и това ни накара да чакаме, но, както и да е.До скоро.

    Коментар


      #3
      този четвъртък е никакъв ден за сбирки

      Коментар


        #4
        Защо просто не се събираме заедно с колегите от Lancia всяка сряда на ЕКОто като чета явно не върви със срещите в четвъртак предложих ви и някои път да поиграем джаги или нещо такова никои не откликна само един човек каза че е добра идея ,а според мен наистина би се получило добре . И друго ми е странно, идеята за Велинград явно се хареса как може за Велинград да се съгласят толкова хора а в софия една среща като хората да не може да се организира последния път явно сте били само 3ма човека .
        Слагайте си коланите

        Коментар


          #5
          аз поне не съм присъствал на подобно събитие а имам желанието...как ще се познаем..маса ли запазвате за фиат или?ще гледам другата седмица да дойда..

          Коментар


            #6
            Идеята за джагите ми хареса много. Ако включиме и няколко кръгчета с картинг мисля че ще стане супер! Даже на четвърти километър в залата за картинг има и джаги и барче (малко грозно) и картове естествено.
            The world belongs to those who dare to be first

            Коментар

            Working...
            X