Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам жълто кони

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам жълто кони

    продавам жълто кони за фиат купе. стават и на браво,брава, типо и някои алфи .имам и две пружини но незнам дали са спортни или обикновени , които ги разбира нека да каже.на амортисиора отгоре има нещо за вартяне предполагам че е някав регулаж. ето така стои купето със седемнаиски 215/40/17. сега сам с оригинални пружини и амортисиори и колата се вдигна с окола 4 , 5 см.

    #2
    тур

    рур
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Кажи цена
      Fiat Bravo 100 16v

      Коментар


        #4
        Снимай какво пише на самия амортесьор!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          170лв комплекта , 150 без пружините.

          Коментар


            #6
            колеги не се разбира много ама......
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              2 или 4 амортисьра ?
              1.6 16v Abarth

              Коментар


                #8
                продадени.

                Коментар


                  #9
                  Пич,не те знам на колко си години,но не е коректно да продаваш такава стока Сега ще обясня за какво иде реч,аз бях първия който писах на колегата на лични понеже си търся за Интегралето такива амортисьори.Оттам почна едно молене за снимки,оказа се че на тях нищо не се вижда,нямал телефон че не го плащал.Накрая ми ги пусна и какво получавам днес аз,два най-обикновени ОРИГИНАЛНИ амортисьора боядисани със жълт спрей ,които НЯМАТ нищо общо с КОНИ Колега,не знам дали влизаш тука ,но моя номер го имаш пратен на лично съобщение,ако си го затрил ето ти го пак 0887 973 821 Иван,звънни да се разберем какво ще правим,защото на мене обикновени амортисьори не ми трябват
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    #10
                    Аз казвам да го линчуваме

                    Коментар


                      #11
                      ivanko_rs написа:
                      Пич,не те знам на колко си години,но не е коректно да продаваш такава стока Сега ще обясня за какво иде реч,аз бях първия който писах на колегата на лични понеже си търся за Интегралето такива амортисьори.Оттам почна едно молене за снимки,оказа се че на тях нищо не се вижда,нямал телефон че не го плащал.Накрая ми ги пусна и какво получавам днес аз,два най-обикновени ОРИГИНАЛНИ амортисьора боядисани със жълт спрей ,които НЯМАТ нищо общо с КОНИ Колега,не знам дали влизаш тука ,но моя номер го имаш пратен на лично съобщение,ако си го затрил ето ти го пак 0887 973 821 Иван,звънни да се разберем какво ще правим,защото на мене обикновени амортисьори не ми трябват
                      Ванка.. пускаш си жалба със листа от еконт. Или куриера с който си ги получил.. питай фирмата ще ти обяснят!!
                      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                      Коментар


                        #12
                        ivanko_rs колега ти си ги купил (платил си ги вече) и те са се оказали най-обикновенни ли ?[/b]
                        Fiat Tipo
                        Corsa b комби !

                        Коментар


                          #13
                          pecata написа:
                          ivanko_rs колега ти си ги купил (платил си ги вече) и те са се оказали най-обикновенни ли ?[/b]
                          Да колега,с щампата на Фиат/Ланча ,боядисани с жълт спрей Съжалявам че днес не ми остана време да ги снимам ,но толкова се ядосах ,а и имах много работа,но утре ще гледам да ги щракна да видите за какво става въпрос.
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар


                            #14
                            Доста кофти ситуация колега,то къде парите са кът,къде се появяват и некоректни продавачи.Успех дано се разберете с момчето,може пък да излезне коректен.
                            Fiat Tipo
                            Corsa b комби !

                            Коментар


                              #15
                              Незнам дали сте забелязали,но най-интересното е че няма телефон,а на мене ми обясни че го бил спрял,що ли
                              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                              Коментар

                              Working...
                              X