Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продадени!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продадени!!!

    продавам въпросните джанти, понеже искам да си сложа джанти 4х98 както си му е реда.. наплашиха ме едни познати гумаджии и ще ги продам.Джантите са без фрапиращи забележки, няма одрано по боята изядени ръбове , НИКОГА не са кривени, огъвани заваряни и т.н. мога да кажа че са нови, обаче не са...Гумите са 2 по 2 предни Викинг Pro tech 195/50/50 с борд и около 6мм грайфер, а задните са Бриджстон потенца пак 195/50/15 с борд и около 3 мм грайфер. ето снимка(имам само една преди да ги сложа на колата) след някой друг ден ще сложа още.Цената е както пише в заглавието - 450лева
    Прикачени файлове

    #2
    Dimo_JКолега ще споделиш ли какво точно ти каза гумаджийте ?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Не бояджийте колега- гумаджийте е писал.А по темата- можеш да сложиш джанти 4х1009(с раздвижени болтове),стига централният отвор да е 58,1мм[/b]
      COUPE 1.8 16V
      Volvo XC90 T6

      Коментар


        #4
        идея си нямам какво друго освен 4х98 мога да сложа.. харесаха ми тези джанти купих ги и се започна че болтовете хващали на едната сртана, захабявала се резбата на главината и т.н при висока скорост ако трябва да спираш щяло да тресе и такива работи.Приемам и бартери за 4х98

        Коментар


          #5
          Sorry за спама.С обикновенните болтове е--х майката на едни хубави джанти....така че не опитвай!!!!С ексцентрични болтове може и да стане работа.Ако имаш и центриращи втулки....няма да има тресене.
          Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
          KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
          Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

          Коментар


            #6
            тенк ю за инфото.. имам фтулки, ама с обикновени болтове съм.. нямам намерение да се трепя затова ги продавам

            Коментар

            Working...
            X