Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг на Punto sporting 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинг на Punto sporting 16v

    колеги давайте идеи какво да и правя на моторетката че из нета почти не намирам инфо за тунинг на този мотор
    Madness Motorsport
    (\__/)
    (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
    (")_(") signature to help him gain world domination.

    #2
    хех и аз имам таквоз ама за сега си ми харесва със споилерите дето си излиза може някъв споилер отзад други джанти за голям кич чак не ми е мерак чудя се да си опуша ли задните стопове....
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      моето си ме кефи така както изглежда имам малко по различен споилер отзад с трети стоп и готини джанти друго не искам да му правя .. интересувам се пове4е за някакви модификации по мотора
      Madness Motorsport
      (\__/)
      (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
      (")_(") signature to help him gain world domination.

      Коментар


        #4
        gad3n написа:
        моето си ме кефи така както изглежда имам малко по различен споилер отзад с трети стоп и готини джанти друго не искам да му правя .. интересувам се пове4е за някакви модификации по мотора
        Е че той малко ли е напънат - 1.2 -> 86к.с. Аз мисля, че е доста прилично Но с шлайф на портовете, сваляне на главата (прави се от хора които разбират) и махане на катализатора, може да го докараш до 95-97к.с. което ще го направи още по-голям изтребител
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #5
          катализатора съм го опаткал още на 1-вата седмица като взех колата .. и аз си мислех за малко портване ама незнам кой може да ми го направи в пловдив че не ми се рискува аз да си го правя
          Madness Motorsport
          (\__/)
          (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
          (")_(") signature to help him gain world domination.

          Коментар


            #6
            gad3n написа:
            .. и аз си мислех за малко портване ама незнам кой може да ми го направи в пловдив че не ми се рискува аз да си го правя
            Е купи само глава от морга и си портвай смело - това е най-хубавия вариант ! Тъкмо не оставаш без кола през това време.

            Коментар


              #7
              ще се поразровя скоро за една глава ама из пловдив по трудно се намира ... май трябва да званя на тоя пич Италианеца
              Madness Motorsport
              (\__/)
              (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
              (")_(") signature to help him gain world domination.

              Коментар


                #8
                gad3n написа:
                портване
                Някой ще ми обесни ли какво е тва

                Коментар


                  #9
                  Портването накратко представлява обработка на отворите на всмукателните и изпускателните канали на главата (и тия на колекторите). С цел пасване на едните към другите.

                  Коментар


                    #10
                    Аха ясно, но аз на това не му викам така, и затова се зачудих

                    Коментар

                    Working...
                    X