Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Barzgumve.com - впечатления? някой купувал ли е от там ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Barzgumve.com - впечатления? някой купувал ли е от там ?

    Barzgumve.com - впечатления? някой купувал ли е от там ?
    Купувам стари мотоциклети производство преди 1950г.(всякакви, с липси и др.) - л.с. за контакти.

    #2
    Впечатления имам само от цените - в кварталната гумаджийница до нас са по-ниски цените поне с 10 %, при това с включен монтаж.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      Колега от друг форум дава доста добър коментар. http://www.clubford.org/forum/viewto...a6008a34016542
      При пуснат ляв мигач от автобус на спирка, задействай спирачката и дай сигнал на водача.

      Коментар


        #4
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=47202&start=12

        Коментар


          #5
          Аз не съм Купувал , но сравних за моята кола. Оказа се, че HANKOOK 165/80 зимна в този сайт струва 95 лева, а в AVTOGUMI.BG - 71.50 ....
          FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

          Коментар


            #6
            само че при германците скоростния индекс и товароносимостта са другине сравнявай със затворени очи :D 4PR означава нещо...а тези гуми които аз ще купувам на друго място ги няма, даже вносителя за БГ не ги предлагакойто ще купува - хората издават и фактури, само като ги поръчвате направете регистрацията на името на фирматагумите са от актуалните партиди, ако има стари - до размера пише DOT...
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              вчера поръчах гуми от сайтаднес ги платих чрез банков превод (след като получат парите трябва да ги пратят)ще ви информирам как се движат нещата
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                вчера потвърдиха получаването на парите...вдигнали са цената на моя модел с 15 кинта на парче, на далавера съм :D
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  в четвъртък гумите са тръгнали от Холандиявчера са били в Австриячетвъртък-петък трябва да са тук
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    гумите са тукцялата процедура отне 10 дни ... плащане-доставка
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      доставиха ги преди часпресни пресни 29 седмица 2009 годинаопаковани две по двемнение за търговеца - отлично...издават и фактури
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Какви сам тия толкоз спец. гуми колега ??
                        Fiat Brava SX 1.6 16V 103 BHP

                        Коментар


                          #13
                          Sev написа:
                          доставиха ги преди часпресни пресни 29 седмица 2009 годинаопаковани две по двемнение за търговеца - отлично...издават и фактури
                          Колега,би ли споделил каква марка и размер са гумите.А и цена да си направим съпоставка за цените.За да го поръчаш от там и да пътуват 10 дена явно е че има сметка.ПП.За размер 185/60/14 цените им са доста по-високи сравнение с тези по големите сервизи(Диана,Мотоексперт и др.)За Фулда монтеро3 ми искат 101лв с монтаж,баланс и смяна на вентила в Мотоексперт, в сайта цената е 123лв без монтаж.Савата е на 83 лв Муни93 а в сайта са по 111лв .Гудиара е 108 лв с монтажа, а в сайта са 135.Vredestein SNOWTRAC 3 е 117 лв в "Европа" а тук е 152лв. За корморана направо ме разбиха с цена 115 лева е в сайта,а в "Диана" е 57 с монтажа.Определено цените за този размер са доста раздути,а ако се сметне и монтажа по около 5-6лв на гума тя става една .....
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            #14
                            не са специалнипросто в БГ сме малко философи за дадени видове гуми...в други теми са коментиралза Краси градския :D - гумите са Hankook 205 55 16исках точно този модел, затова ги взех от тамзругите размери не съм ги гледално в този цените на германците са добрипросто сайта трябва да се следи, защото доста често има големи промени в цените
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              Sev написа:
                              не са специалнипросто в БГ сме малко философи за дадени видове гуми...в други теми са коментиралза Краси градския :D - гумите са Hankook 205 55 16исках точно този модел, затова ги взех от тамзругите размери не съм ги гледално в този цените на германците са добрипросто сайта трябва да се следи, защото доста често има големи промени в цените
                              И аз съм чувал че цените са им по изгодни,но само за големите размери които не са толкова масови.Да са честите и да не те оставят из преспите.Аз днес се обзаведох с Фулда кристал монтеро3 185/65/14 за 101лева бройката с включен монтаж и баланс.Произведени в Германия с ДОТ 2909. Градски кога ще имаме удоволствието да се запознаем?
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар

                              Working...
                              X