Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

на коледа стават чудеса :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    на коледа стават чудеса :)

    uvajaemi kolegi pritejateli na Punto, stanali svideteli na 100te kg led koito padnaha vurhu kolata mi na Rakovski na 25ti dekemvri, molq za va6ata supri4astnost.leda mi izkrivi tavana i kalnika (zaden desen) no tova e ve4e opraveno. vaprosut e 4e izpo4upi i vutre6nite plastmasi (kolata mi e Punto Sporting 2 vrati) toest celiq zaden panel i plastmasite durja6ti tonkolonkata ABE SVI4KO!!! molq ako nqkoi znae kade moga da namerq tiq plastmasi da alarmira za6toto i negovo veli4estvo Italianeca se okaza bezsilen!!! predvaritelno blagodarq1 Пиши на кирилица2 Прочети правилата3 Съжалявам за случката с колата, дано намериш търсените частиAlexius
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Само, че нови и мисля с поръчка - "T&N car",м-н "Оборище" тел. 943 48 74, м-н "Красно село" 850 4405.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      А аз бих осъдил собствениците на сградата да ми платят ремонта и бих дал колата да се прави във "вантотрейд" и абсолютно всичко което подлежи на смяна - само с оригинални части.Знам със сигурност, че имаше някаква наредба или закон, въз основа на който собствениците на сгради са длъжни да почистват олуците по покривите си от висулки, за да не наранят някого. В случай на случка като твоята, собствениците на сградата носят пълна наказателна отговорност. Само си помисли какво би станало, ако на мястото на автомобила ти имаше човек .... Аз бих ги съдил до дупка, за да им е за урок, защото ако нищо не направя, ще съм един вид съучастник, в случай че тяхната небрежност в последствие стане причина за тежка травма или нещо по-лошо със случайно минаващ човек.
      минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
      Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

      Коментар


        #4
        Вантотрейд ако си готов да похарчиш малко повече пари или поне горе-долу толкова колкото ти е пунтото.Но поне ще ти обърнат внимание
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          още чакам gergi

          да бе колега и аз се сетих за там разбира се...ама чакам gergi или някой друг който продава Пунто на части да свирне защото честно казано не ми се дават толкова пари за пластмаси...айде ако е по двигателя нещо там няма компромисмерси все пак :D
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            Колега не се разбра какво е Пунтото...Пунто едно или Пунто две.. след 1999г... ако е второто те уверявам, че пластмаси много трудно ще намериш от морги, да не кажа изключено.Ако е МК1... в Овча купел.. централния булевард, където води до ОК2 и оттам на околовръстното ,НА 100-150М от "Монтевидео" има една сравнително нова морга,където едно Пунто-1 се въргаля вече няколко месеца.Моргата граничи с една автомивка.Виждах го скоро защото често посещавам автомивката.Провери там.Успех!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              мерси

              Пунтото ми е 1 - 97гмерси за инфото :D
              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

              Коментар

              Working...
              X