Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lancia Delta II - 1.6 i.e - 94г-разпродажба на части - София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lancia Delta II - 1.6 i.e - 94г-разпродажба на части - София

    До колкото знам колата е ’близнак’ на Фиат Типо та... Колкото и да ми е мъчно (Здравко ако четеш това, сигурно ти е хем смешно хем чудно ) се стигна до тази обява. Ако някой се интересува мога и да я дам цялата - цена... в момента нищо не ми идва на наум. Aко някой се интересува от този вариант да пише. Това което я отличава от всяка стандартна Делта е: - няма климатроник - има шибедах - АБС - няма задни ел. стъкла, съответно и огледалата не са ел. Единствено, което не се продава: - джанти + гуми - радиатор - трябва да проверя дали е здрав но се съмнявам - десен фар - десен мигач - предна броня - преден капак - десен калник - предната решетка Ами това е питайте, редовно ще съм във форума. Колата се намира в района на Младостите (май ще си сменя локацията). Сигурно съм изтървал нещо важно да спомена, че съм малко развълнуван, но питайте. Телефон за връзка: 0886/154671 и 0878/154671 - Сашо
    Прикачени файлове

    #2
    Един ъп.Като я купих 2005а се ослушвахме като гърмяни зайци за някоя делта на части... сега в нашия форум се продават повече на части отколкото цели като интерес и към 2те категории - 0лев.... явно тези коли са си на доизживяване...

    Коментар


      #3
      UP.

      Коментар


        #4
        здр

        хидравличната рейка с всичко което мо трябва за слагането и (рейка,помпа,казанчето и маркучите) колко $ са ?
        Fiat Tipo 1.6

        Коментар


          #5
          Ами рейката е омаслена и губеше по малко масло.Демонтажа и обаче май не е задача поне по моите сили. Не съм сигурен че може и да се извърши пред блока?Ако си навит да я сваляш, цената ще е хипер промоционална.Пиши ако си заинтересован.

          Коментар


            #6
            Колата с моно инжекцион на Бош ли е и ако да - помисли си за цена за стъпковия мотор и TPS и ми пиши...
            FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
            Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

            Коментар


              #7
              Мммм за ТПС мисля че ще успея да се ориентирам, ама ако ме подсетиш със снимка или номер някакъв ще е най-добре...

              Коментар


                #8
                Sashe написа:
                Мммм за ТПС мисля че ще успея да се ориентирам, ама ако ме подсетиш със снимка или номер някакъв ще е най-добре...
                Това ж’у’вотно на мойто Типо седи от дясната страна на моноблока по посока на движението и е вързано на оста на дросела, а от другата е така нареченото стъпково моторче... И в двете влизат мисля по четири кабела...
                FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                Коментар


                  #9
                  колега ти си писал,че не продаваш джантите,но аз да попитам гледам че са 3 мен толкова ми трябват,ако решиш нещо за тях дай цена?

                  Коментар


                    #10
                    slishko написа:
                    колега ти си писал,че не продаваш джантите,но аз да попитам гледам че са 3 мен толкова ми трябват,ако решиш нещо за тях дай цена?
                    4ри са, едната е патеричка просто.Ами засега не са в продажба, понеже мисля пак да стана член на сектата Ако това не стане ще ги пусна 4те в комплект.

                    Коментар


                      #11
                      колега

                      Колега я ми кажи двигателя в какво състоние е и евентуално колко пари му искаш защото моя си замина снощи
                      Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                      http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                      Коментар


                        #12
                        Re: колега

                        super_s написа:
                        Колега я ми кажи двигателя в какво състоние е и евентуално колко пари му искаш защото моя си замина снощи
                        Къде е заминал твоя двигател? Аз имам чувството, че двигателя на Типо-то няма чупене... Моя след близо 150 000 км каране в България от мен, имам чувството, че не е мръднал...
                        FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                        Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                        Коментар


                          #13
                          Re: колега

                          super_s написа:
                          Колега я ми кажи двигателя в какво състоние е и евентуално колко пари му искаш защото моя си замина снощи
                          Ами да ти кажа двигателя мисля да го запазя, тък като е необходим за да получа бележка че съм я предал на лицензирана фирма за скрап. (искат налично шаси и двигател). Знам че в данъчното може и с декларация да се мине. Ама съм се напатил. В момента плащам данък на една кола която мой роднина продаде навремето с пълномощно ...И дори и не знам как да се отърва... Май трябва да я обявя за открадната?Та с риск да изглеждам шубелия, ама не бих си сложил пак таралеж в гащите. Не искам 2ри воденичен камък.

                          Коментар


                            #14
                            х

                            добре колега разбирам те напълно аз и без това намерих решение на проблема мерси все пак
                            Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                            http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                            Коментар


                              #15
                              Up.

                              Коментар

                              Working...
                              X