Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам бая неща за Пунто ГТ ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам бая неща за Пунто ГТ ...

    ама повечето са по купето и обурудването и не ми трябват , та затуй искам да ги развържа ...питайте

    #2
    Табелката отзад на която пише ПунтоГТ или идея откъде мога да намеря при италианеца няма на Симеон питах навсякъде няма имах лепенки като пробито от куршум ама някой умник ми ги е издулбал и сега съм сложил тиксо да не се пълни с боклук и мн ме дразни.
    Слагайте си коланите

    Коментар


      #3
      хм не съм запознат..........извинете ме за това .............но по-особени ли са праговете на ГТ-то и ако ги имаш кажи, че ме привличат някакси
      Пунто '95 1.1

      Коментар


        #4
        BOIT написа:
        Табелката отзад на която пише ПунтоГТ или идея откъде мога да намеря при италианеца няма на Симеон питах навсякъде няма имах лепенки като пробито от куршум ама някой умник ми ги е издулбал и сега съм сложил тиксо да не се пълни с боклук и мн ме дразни.
        сори , нямам
        bopkata написа:
        хм не съм запознат..........извинете ме за това .............но по-особени ли са праговете на ГТ-то и ако ги имаш кажи, че ме привличат някакси
        не , те бяха на 19 парчета , последния път когато ги видях иначе са по-особени

        Коментар


          #5
          Намират ли ти се бели предни и странични мигачи,а също така и една пласмасова капачка(сива кръгла) вътре в купето която скрива дупката за болта на задния стоп?
          Fiat Punto 1.7 TD

          Коментар


            #6
            tzetzo_slavista написа:
            Намират ли ти се бели предни и странични мигачи,а също така и една пласмасова капачка(сива кръгла) вътре в купето която скрива дупката за болта на задния стоп?
            мисля , че да поне за предните , страничните със сигурност не са бели , иначе капачката я имам

            Коментар

            Working...
            X