Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дупките по околовръстното...няма ги?!?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дупките по околовръстното...няма ги?!?!?

    Става въпрос за отсечката между караулката на Горубляне и Технополис.До онзи ден си бяха там...а вчера вечерта минавам пак...и ги няма :D .Евала на бат Бойко...поне нещо за шефьорчетата прави
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    #2
    доста подобрения има - наистина... преди няколко дни загледах ул. Малашевска (ако си спомняте каква беше... с велосипед едвам се минаваше) сега е идеално гладка с нов асфалт...
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      Всяко чудо за три дни... Ще се нагруха, като Софиянски и няма да му дреме. А пък и една птичка пролет не прави, трябва му добър екип, а не съм сигурен, че има достатъчно кадърни хора с които да го сформира.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Преди няколко дена пътувах надолу към южна България... в толкова лошо състояние не съм виждал околовръстното и пътя на излизане от София Докато не го оправят пътя ще пътувам на там с рейс/влак...
        FIAT Marea 1.9 JTD HLX

        Коментар


          #5
          Надеждата умира последна...Бат Бойко ако да сега не се е нагушил, сега ли да го чакаме да се нагуши? Аз затова си гласувах за него, щото си е нагушен. Той заради тая медиина слава според мен няма да се прояви чак кат софиянски.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Колеги и аз се радвам, че дупките са закърпени ,тъй като и аз пътувах от там преди седмица и беше лунен пейзаж.Моля ви най- учтиво да не намесваме политици, държавници, кметове и тн...

            Коментар


              #7
              Re: Дупките по околовръстното...няма ги?!?!?

              damianoff написа:
              Става въпрос за отсечката между караулката на Горубляне и Технополис.До онзи ден си бяха там...а вчера вечерта минавам пак...и ги няма :D .Евала на бат Бойко...поне нещо за шефьорчетата прави
              Къде се изгубихте, колега? Някъде в дупките? :D :D :D :D
              Типо 1.6

              Коментар

              Working...
              X