Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

laguna2.0i v8 срещу bravo1.9jtd

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    laguna2.0i v8 срещу bravo1.9jtd

    как мислите лагуна с този мотор мисля115 коня май ще ме бие с калния дизел 105 коня нищо че имам турбо

    #2
    Не вярвам, ама ти се чипни и му покажи Итал паъур
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Лагуната ще те бие. Ако е 1.8 по имаш шанс но 2.0 кубика едва ли ще я биеш
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        Ако е чипнат я бие. Стой та гледай.

        Коментар


          #5
          Колега, ако вярно има такава с 115 коня победата ти е почти сигурна. Аз лично немога да намеря технически характеристики за тази, която си посочил, но ето ти една подобна Renault - Laguna - 2.0 i 16V (136 Hp), която е забележете 136 коня, а не 115 и има ускорение от 0-100 м/у 10 и 13 секунди (дават го 11 точно), а твоето Браво е с ускорение 10,4 секунди... Аз лично бих се пробвал. Мисля че заводските характеристики са в твоя полза. От тук на сетне голяма роля играят шофъорските умения и състоянието на автомобила.
          Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
          Lancia Lybra 1.8 131Hp

          Коментар


            #6
            Забравих да спомена, че лагуната тежи почти половин тон повече от твоето браво
            Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
            Lancia Lybra 1.8 131Hp

            Коментар


              #7
              Информацията ти е грешна, лагуната е около 1280кг.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                Информацията ти е грешна, лагуната е около 1280кг.
                Мисля, че това е тази, за която говори колегата:Марка RenaultМодел Laguna (B56)Подмодел 2.0 (114 Hp)Обем на двигателя 1998 куб.см.Мощност 114 к.с.Максимална скорост 190 км.ч.Ускорение от място до 100 km/h 11.6 сек.Брой цилиндри 4Брой клапани на цилиндър 2Задвижващи колела предноБрой скорости - автоматична скоростна кутия 4Разход на гориво - извънградско 6.7 л.Разход на гориво - градско 13.1 л.Дължина 4.508 м.Широчина 1.752 м.Височина 1.43 м.Колесна база 2670Минимален обем на багажника 452lМаксимален обем на багажника 1335lABS даПълно тегло 1930 кг.Брой врати 5Брой пътници 5Другата възможност е тази :Renault - Laguna (B56) - 2.0 (B56CМарка RenaultМодел Laguna (B56)Подмодел 2.0 (B56CОбем на двигателя 1998 куб.см.Мощност 113 к.с.Максимална скорост 200 км.ч.Ускорение от място до 100 km/h 10.6 сек.Брой цилиндри 4Брой клапани на цилиндър 2Задвижващи колела предноБрой скорости - механична скороста кутия 5Брой скорости - автоматична скоростна кутия 4Разход на гориво - комбиниран 8.4 л.Дължина 4.508 м.Широчина 1.752 м.Височина 1.432 м.Колесна база 2670Минимален обем на багажника 452lМаксимален обем на багажника 884lABS даПълно тегло 1775 кг.Брой врати 5Брой пътници 5
                Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                Lancia Lybra 1.8 131Hp

                Коментар


                  #9
                  Друга Лагуна 2.0 около 115 коня немога да намеря. Мисля че и при двата случая трябва да се пробва.
                  Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                  Lancia Lybra 1.8 131Hp

                  Коментар


                    #10
                    И ? Това е супер нескопосан превод.Теглото на лагуната е ~1255kg +-
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      emzo написа:
                      И ? Това е супер нескопосан превод.Теглото на лагуната е ~1255kg +-
                      Колега, пълно тегло значи масата на колата + максималния товар, който може да товари а не само маста на колата
                      Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                      Lancia Lybra 1.8 131Hp

                      Коментар


                        #12
                        Знам какво е значението !
                        bachev написа:
                        Забравих да спомена, че лагуната тежи почти половин тон повече от твоето браво
                        Т.е. ако не е станало ясно това твърдение не е вярно.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          emzo написа:
                          Знам какво е значението !
                          bachev написа:
                          Забравих да спомена, че лагуната тежи почти половин тон повече от твоето браво
                          Т.е. ако не е станало ясно това твърдение не е вярно.
                          Всъщност така излиза да ~150 кг. е разликата. Аз лично ако бях на колегата бих се пробвал с тази Лагуна. Шансовете са ~ 55% на 45% за Бравото. Но както казах голямо влияние окозват шофъорските умения и състоянието на колата.
                          Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                          Lancia Lybra 1.8 131Hp

                          Коментар


                            #14
                            Имам точно такава лагуна 1 фаза 1 96г 2000 115к.с комби и тежи около 1400кг с газовата уредба. На 101% съм сигурен, че лагуната ще те накаже, просто и знам възможностите. Разбира се и техническото състояние има значение, има много такива които са пълна скръб. А колкото до 1.8 лагуната няма шанс, нея можеш да си я прескачаш трупешката. За хората които са от София за да имат на представа как върви една такава лагуна ще кажа на околовръсният път (северната част) преди да стане широко, ограничението е 40км минава се с ограничената скорост и от там се тръгва на летящ старт и до първата детелина където е за долни богоров е на 215км тя и толкова си може.

                            Коментар


                              #15
                              С комбито ще накажеш Бравото , така ли ? Силно се съмнявам ама не ми обръщай внимание, аз съм виртуален рацер
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар

                              Working...
                              X