Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Формула 1 по бТВ!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Формула 1 по бТВ!!!

    Чухте ли новинатааааааааааааа!!! Този сезон ще дават формулата по бТВ!!! Няма лъжа няма измама! Вече няма да зяпаме РТЛ!!! Е това вече е добра новина!
    Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
    Volvo S60 Sport 2.4D

    #2
    Re: Формула 1 по бТВ!!!

    koolio написа:
    Чухте ли новинатааааааааааааа!!! Този сезон ще дават формулата по бТВ!!! Няма лъжа няма измама! Вече няма да зяпаме РТЛ!!! Е това вече е добра новина!
    Пак го казвам, освен качеството, ако извадят и свястни коментатори, няма да търся никаква друга алтернатива!Иначе, директно, пак Турция и ....

    Коментар


      #3
      Току виж са наели Ричард Груев голямо кашляне ще падне, преди доста годинки щеше да ми се разкове телевизор като се изкашля право в микрофона а тия от ИТВ Партнерс меко казано го издухаха с тия 4 лв за състезание едва ли ше има мераклии

      Коментар


        #4
        stenli написа:
        Току виж са наели Ричард Груев голямо кашляне ще падне, преди доста годинки щеше да ми се разкове телевизор като се изкашля право в микрофона а тия от ИТВ Партнерс меко казано го издухаха с тия 4 лв за състезание едва ли ше има мераклии
        Моя телевизор издържа, но този екземпляр много трудно го изтрайвах!В последно време обаче, по Ринг+ се появи едно много кадърно момче, доста информирано и сьс смисленна приказка!За пьрви път ми е приятно да слушам коментар на Ф-1, дано да го оценят и в БТВ!

        Коментар


          #5
          Дано коментаторът да е Иван Тенчев. Жива енциклопедия! Винаги научавам по нещо ново от него.
          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

          Коментар


            #6
            stivst написа:
            Дано коментаторът да е Иван Тенчев. Жива енциклопедия! Винаги научавам по нещо ново от него.
            и аз много го харесвам........... пред него Ричард Груев е като момченце от детската градина. Да си призная, гледах Формулата преди заради неговите комнтари хем точен, хем компетентен и актуален винаги и не си позволява да говори излишни глупости !
            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

            Коментар


              #7
              Тенчев ще е коментатор
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                sev написа:
                Тенчев ще е коментатор
                lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                Коментар


                  #9
                  sev написа:
                  Тенчев ще е коментатор
                  Е, това вече е по-приемливо, но зависи и колко ще го пращат в командировки!

                  Коментар


                    #10
                    x 1/9 написа:
                    sev написа:
                    Тенчев ще е коментатор
                    И аз: Само да отбележа, че жената която водеше студиото по ринг беше доста в час, особено на фона на обкъжаващите я *******Колкото до Ричард, откакто се помня той все има нещо общо с колите и автомобилния спорт - точно това е най-голямото недоразумение. Все едно аз да коментирам художествена гимнастика... Та като го споменах тоя спорт и се сетих за Вера Маринова, която преди време на едно състезание по кърлинг каза, че напрежението е 100 градуса...
                    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                    Коментар


                      #11
                      vesko написа:
                      Та като го споменах тоя спорт и се сетих за Вера Маринова, която преди време на едно състезание по кърлинг каза, че напрежението е 100 градуса...
                      хахаха ... и температурата е 30V
                      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                      Коментар

                      Working...
                      X