Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Astra GSI 2.0 8v VS. Tipo 1.8 i.e пълната инжекция

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Astra GSI 2.0 8v VS. Tipo 1.8 i.e пълната инжекция

    става въпрос за малкото гси и типото 105 коня.. кой кого според вас на малко разстояние (250-300м)
    Fiat Punto 1.4 gt turbo
    Ford Fiesta 1.3 new port

    #2
    Астрата

    Коментар


      #3
      да...астрата не е за подценяване...
      Powered by Emzo

      Коментар


        #4
        Астрата бие със сигурност.
        Punto 1.4 GT 94г.

        Коментар


          #5
          Астрата ще е победителя.Вървят си доста ръждичките :D
          <<KARKELANOV>>

          Fiat Bravo 147 20V HGT - ex
          Fiat Coupe 131 16V VFD - MADNESS MOTORSPORT TEAM

          Коментар


            #6
            Мойто типо е 1.8 и такава Астра пада 1.8 GSI - 115 к.с.
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              #7
              и двете не са за подценяване но Астрата бяга доста ...
              Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

              Коментар


                #8
                Valiosport написа:
                Мойто типо е 1.8 и такава Астра пада 1.8 GSI - 115 к.с.
                1.8 GSI е 125 коня. Това, за което говориш е X18XEV - Екотека. Него и с Браво 1.6 ще го бие човек.
                3.0CRD

                Коментар


                  #9
                  Trojaneca написа:
                  Valiosport написа:
                  Мойто типо е 1.8 и такава Астра пада 1.8 GSI - 115 к.с.
                  1.8 GSI е 125 коня. Това, за което говориш е X18XEV - Екотека. Него и с Браво 1.6 ще го бие човек.
                  Колега определено знам какво говоря защото съм имал Опел А Браво 1.6 няма да може да бие такава Астра. И Астра GSI е 115 а тази 125 коня е 1.8 i 16v
                  Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                  Коментар


                    #10
                    Е значи става дума за С20NE мотора, ама дали го има на купе Астра Ф с оптика ГСИ? Нека Типо-то е поне 2.0 ТС 8V за да са равни

                    Коментар


                      #11
                      Tie написа:
                      Е значи става дума за С20NE мотора, ама дали го има на купе Астра Ф с оптика ГСИ? Нека Типо-то е поне 2.0 ТС 8V за да са равни
                      C20NE мотора е 115 к.с. и не е GSI не няма смисъл типото да е 2.0 защото 1.8 е 110 к.с. а 2.0 е 113 к.с. Специално моето типо върви наравно със типо 2.0
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        #12
                        Точно С20NE e мотора качен на Астра Ф ГСИ със 115 к.с. и го качват от 94-та - за справка виж сайтовете на Орел А това че ти вървиш наравно с 2.0 не означава че си попаднал на читаво такова

                        Коментар


                          #13
                          Точно С20NE e мотора качен на Астра Ф ГСИ със 115 к.с. и го качват от 94-та - за справка виж сайтовете на Орел
                          От 92г. за да сме точни.
                          Punto 1.4 GT 94г.

                          Коментар


                            #14
                            Tie написа:
                            Точно С20NE e мотора качен на Астра Ф ГСИ със 115 к.с. и го качват от 94-та - за справка виж сайтовете на Орел А това че ти вървиш наравно с 2.0 не означава че си попаднал на читаво такова
                            Колега аз съм гледал сайтовете преди да пиша тук иначе нямаше да се обадя http://www.elitcar.com/catalogs/inde...&mdl=388&spid= Ето сайт за справка а колкото до типо 1.8 и 2.0 всеки ще ти каже дали има разлика във вървенето. Предполагам знаеш разликата от 3 к.с. Астра 2.0 GSI не съм виждал. Има 2.0 i 115 к.с. виждал съм 2.0 GSI 16v обаче тя е 150 к.с.
                            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                            Коментар


                              #15
                              Колегата обаче е много убеден в знанията си, ама нека да прочете и истинатаЕй такова е 1.8 Опелчето, което си дръпнал и то не се води ГСИX18XE - 1.8 16v Ecotec 115 коняC18XEL - 1.8 16v Ecotec 115 коня GSI са C18XE - 1.8 16v 125 коняC20NE - 2.0 8v 115 коняC20SEH - 2.0 8v 129 коняC20XE - 2.0 16v 150 коня
                              3.0CRD

                              Коментар

                              Working...
                              X