Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

А честит ми първи удар :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    А честит ми първи удар :(

    Отнесоха ми колицата (основно вратата и лека драскотна на калника над гумата) вчера на служебния паркинг Само да го бях видяла кой е ...Та въпросът ми е - кое ще ми излезе по евтино - да си купя нова врата (колко струва горе-долу, ако някой знае) или да я ремонтирам - искат ми 150 лв. за работата с материалите (което ми се струва доста, защото ударът не е голям). Колата е пунто, 94г., с 5 врати.
    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

    #2
    Re: А честит ми първи удар

    heraldita написа:
    Отнесоха ми колицата (основно вратата и лека драскотна на калника над гумата) вчера на служебния паркинг Само да го бях видяла кой е ...Та въпросът ми е - кое ще ми излезе по евтино - да си купя нова врата (колко струва горе-долу, ако някой знае) или да я ремонтирам - искат ми 150 лв. за работата с материалите (което ми се струва доста, защото ударът не е голям). Колата е пунто, 94г., с 5 врати.
    Ако е и с боядисване, направо е евтино! Обаче задължително нова врата, ако е много смачкана, пък и по-добре че може да избие ръжда след време ако се изчуква.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Работата е там, че е само леко хлътнало - почти няма нужда от боядисване - една лека ивица от боята е свалена - малко по широка от одраскване с пирон, затова ми се струва че ми искат много пари, а и за изчукване почти няма кой знае какво - трябва по-скоро да се избута вдлъбнатината...
      Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

      Коментар


        #4
        ами питай в друг сервиз колко ще ти искат за ремонта ,иначе с нова врата сигурно ще е по скъпо ако се боядисва в твоя цвят
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар

        Working...
        X