Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ТАР - аванс процесор - италиански - за газ/метан

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ТАР - аванс процесор - италиански - за газ/метан

    Продавам ТАР - аванс процесор - италиански - за газ/метан, ползвал съм го на двигател Пежо 406 1.8 16V - 110 к.с. 1997 год., сега не става за другия автомобил на който прехвърлих метана Пежо 406 2.0 16V -136 к.с. 2000 год.Допълнителна информация за ТАР-а:Timing Advance Processor ТАР A.E.B. BIWOLF Type 548Калин - 0886689964редовно се движа по напралението София-Плевен, София-Бургас и обратно, така че може да го взема с мен при интерес

    #2
    Re: Продавам ТАР - аванс процесор - италиански - за газ/мета

    kkninov написа:
    Продавам ТАР - аванс процесор - италиански - за газ/метан, ползвал съм го на двигател Пежо 406 1.8 16V - 110 к.с. 1997 год., сега не става за другия автомобил на който прехвърлих метана Пежо 406 2.0 16V -136 к.с. 2000 год.Допълнителна информация за ТАР-а:Timing Advance Processor ТАР A.E.B. BIWOLF Type 548Калин - 0886689964редовно се движа по напралението София-Плевен, София-Бургас и обратно, така че може да го взема с мен при интерес
    цена?

    Коментар


      #3
      здравей колега,цената която му искам е 60 лв. т.е. доста под тази на която съм го взел. (150 лв.)незнам как се връзва, прикача се някъде преди бобината - но къде точно незнам, трябва да се питат газаджиите...снимки немога да кача - ако си в София направо мога да ти го покажа при интерес....но ако копираш в гугъл данните които съм дал, ще ги видиш всичките ТАП-ове на AEBмерси за вниманиетоКалин

      Коментар


        #4
        ето това намерих относно монтажа на аванс процесорите:http://www.runel-tech.com/?iProduct=...howtopic=48564

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Колега, по принцип за повечето модели мотори, тап-овете се програмират за тях и тогава се монтират. Има и такива мотори, при съответния модел тап няма нужда от предварително наливане на софтуер. Само ще ти кажа да си в час, че в момента при газаджиите/в Пловдив поне/ цената за чисто нов AEB Cobra е 80лв, с монтажа 90лв. Сам можеш да си направиш сметката дали някой ще си купи някакъв си стар тап, свален от някаква си кола и то различна от фиат, пък после дали изобщо ще тръгне и ще върши някаква работа и то за 60лв?!С предварението шега и експерименти не бива да си прави човек!Съвета ми е да го продадеш на човек със същия мотор, като този от който си го свалил или поне на такъв който знае какво прави.Успех с продажбата!

            Коментар


              #7
              прав си колега, прав си. всеки сам решава дали ще си купи нещо за 60,80,90,120 или 150 лв. именно за това някой си купуват коли втора ръка, други си вземат чисто нови. има фиати от 20К лв до 50К лв и кусур лв. има продукти и за 70 и за 170 лв.аз за това реших да дам за този ТАП 150 лв а не 100 като го купувах . както и като го продам да добавя и да си взема нов с монтажа за 180 лв. а не за 80.пък и повярвай ми - на който му трябва именно точно AEB 548 няма да си вземе AEB 510 дори и за 30 лв да му го предлагаш камоли за 90.в Първомай могат да ти измият колата за 4 лв ама в софия под 8-9 трудно някъде можеш да намериш. тоест това 510 за което ми пишеш тук ще е 100-120. именно за това ми искат 180. може в пловдив да ми го поставят за 150 ама повярвай ми няма да отида в Пловдив за един ТАП та да пестя 30лв... вярно, и аз предочитам да е нов, но освен нов да си е и АЕВ. за това аз съм склонен да дам 180 а ти 90...за товаhttp://www.avtometan.com/front/index.phpтия когато ти поставят ТАП за 90 лв ми пиши...п.п. надявам се, че съм разбран правилно. моля те ако искаш да общуваме - на лични, безсмислено е да спамиш темата.п.п.п. мерси за пожеланията за успех в продажбата. нали за това съм го пуснал - като не ми трябва вече какво да стои в гаража...

              Коментар


                #8
                pavlov85 написа:
                Само ще ти кажа да си в час,..
                експерте, добре че ме светна, че гледам тук:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...светваш и други колеги..., явно това ти е хоби

                Коментар


                  #9
                  продаден на колега от форума на рено,да се трие темата

                  Коментар

                  Working...
                  X