Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За новорегистрираните

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За новорегистрираните

    Правя уговорката, че не знам дали е възможно да се осъществи практически, но тук със сигурност има хора които знаят...Та предложението ми е следното: При успешно завършена регистрация на нов потребител, той веднага да получава лично съобщение което да съдържа учтив текст с поздравление за "Добре дошъл", това съм сигурност ще прави страхотно впечатление! И на второ място съвсем в кратце да съдържа най-основните правила на форума-кирилица, добър тон, темите в съответния раздел, обяснението за Аврен и най много още 1-2, като накрая да има препратка към всички правила. Мисля, че ще е доста приятно, полезно и облекчаващо за админи и модератори, стига да е възможно разбира се!!! Поздрави и Нека Силата да е с Вас! :D
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Идеята е първото, което види новорегистрираният потребител да е описаното по-горе, като предполагам, че така ефекта ще е по-голям. Но и с мейла също не е зле.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Re: За новорегистрираните

      kiro_of_the_day написа:
      Правя уговорката, че не знам дали е възможно да се осъществи практически, но тук със сигурност има хора които знаят...Та предложението ми е следното: При успешно завършена регистрация на нов потребител, той веднага да получава лично съобщение което да съдържа учтив текст с поздравление за "Добре дошъл", това съм сигурност ще прави страхотно впечатление! И на второ място съвсем в кратце да съдържа най-основните правила на форума-кирилица, добър тон, темите в съответния раздел, обяснението за Аврен и най много още 1-2, като накрая да има препратка към всички правила. Мисля, че ще е доста приятно, полезно и облекчаващо за админи и модератори, стига да е възможно разбира се!!! Поздрави и Нека Силата да е с Вас! :D
      Кво за Аврен?
      FIAT Uno 45 FIRE

      Коментар


        #4
        Re: За новорегистрираните

        ivo_red написа:
        Кво за Аврен?
        Ами поогледай се колко много хора са с местожителство с. Аврен. Не, че имам нещо против хората живеещи там, но когато някой влезе да си промени личните данни, автоматично на местожителство застава с. Аврен. И когато не погледнеш внимателно какво се е променило в данните ти, гледаш как населението на с. Аврен се увеличава :D Пак казвам няма нищо против хората живеещи там.
        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

        Коментар

        Working...
        X