Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лети джанти 14 цола 4х100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам лети джанти 14 цола 4х100

    Продавам лети джанти 14 цола 4х100 6J марка o.z централен универсален отвор не са карани в бг нямат удари и заварки също така са и прави !!!цена: 280лв комплекта (възможен лек коментар)тел: 0899 945387снимки :http://conquiztador.snimka.bg/automo...12324.14274314

    #2

    Коментар


      #3
      Re: Продавам лети джанти 14 цола 4х100

      Fahrenheit написа:
      Продавам лети джанти 14 цола 4х100 6J марка o.z централен универсален отвор не са карани в бг нямат удари и заварки също така са и прави !!!цена: 280лв комплекта (възможен лек коментар)тел: 0899 945387снимки :http://conquiztador.snimka.bg/automo...12324.14274314
      дали ще станат на Типото колега 4x98мм.
      Fiat Tipo 1.4i.e. LPG-Lovato i Citroen Xsara 1.9D 2001g.

      Коментар


        #4
        Какво значи универсален централен отвор сам се пригажда за различните автомобили,или може би като караме Фиати сме неуки и си мислим че на всички коли са еднакви ,та дори и междуболтовото растояние не е като за Италианска кола.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          Ами колега по принцип са 4x100 завиват се и на 4x98 не е проблем много хорат карат така(на своя глава) но примерно удачния вариянт които аз сам правил е със шпилки и нямат мърдане при това няколко комплекта съм завивал 14-15-17 цола не съм имал проболеми !!!Колега dani389 никъде не съм казал че някои е неук в този форум нямам такива комплекси аз също карам италянска кола . Ясно съм написал че размера е 4x100 .А универсален е централен отвор е отвор които го правят с няколко милиметра (около 1-2мм) по голям от наи големия възможен отвор за размер 4x100 за да може да се сложи пластмасова втулка които продават навсякаде . Доколкото си споням на Рено е наи-големия отвор централен 60мм !! А тези джанти от обявата бяха на Меган с пластмасови втулки !!!

          Коментар


            #6

            Коментар

            Working...
            X