Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

центровка на дизел или...?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    центровка на дизел или...?

    проблема е следният -превъртя ангренажния ремък, но колата запали(след яко въртене) с поносимо тракане в двигателя, след центровка на белезите запали от раз (най-вероятно бе още топла) както преди, но после с всеки изминал ден броя на завъртанията без да запали се увеличи до 5. сега като се постопли пали от 3-я път и избълва от ауспуха огромно кълбо черен дим, някой има ли идея от какво може да е и какво да правя?! сменил съм подгряващи свещи, въздушен и горивен филтър само резервоара не можах да почистя- тая пласмасова гайка нема развиване......... ако някой има идея моля да я сподели при желание. а и да допълня, че като е топла пали отново от раз?! но сутрин....не ще и не ще

    #2
    центровка

    здравей колега,искам да споделя с тебе какво ми се случи на мене с дизела,но държа да отбележа че несъм специалист-та значи колата ми губеше центровка през 10на дни карах я на майстори,къде ли не-оправят центровката на ангренажа,паля тръгвам карам 1 седмица и пак същото-полудех направо и така 3месеца?!накрая стигнахме до смяна на вала-и когато почнаха да го свалят-чудо-шпонката която държи вала дала фира-и при всяко палене леко превърта докъто след 20 паления превърти яко и изгуби центровка на 2-3 зъба.съвета ми е такъв-иди някъде да ти погледнат шпонката-при мене беше така,незнам може и при тебе да е същото-успех
    Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
    Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
    Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

    Коментар

    Working...
    X