Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с лампите на таблото - BRAVO

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с лампите на таблото - BRAVO

    Проблема ми е там че след като смених 2 изгорели лампи за осветлението на таблото заедно с тях светнаха и лампа за ABS и лампа за AIR BAG ! А колата ми няма и двете Даите съвет
    FIAT BRAVO TD 100 SX

    #2
    Провери нещо да не си окъсил, знам ли ... обикновено масата прави мизерии, виж дали е наред.
    "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
    Кара любимата червена Brava 1,4 12V

    Коментар


      #3
      Здравейте хора и аз имам абсолютно същият проблем ,моля помогнете
      Fiat Bravo 1.4 12V SX

      Коментар


        #4
        1. разглобявате таблата , колеги metalista1 и DGS2. щом нямате АБС нито Аербегове, следователно не ви и трябват лампи за индикация на таблото.(изваждате двете лампички) и...... 3. ВОАЛЯ вече не светят.
        AUDI 1.8 20V TURBO
        ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Aз ще ти кажа.Нямаш абс и възглавници,но си има лампи по таблото ,а за да не светят има едни мостчета отзад на таблото с фасунки като на крушка .Самото мостче представлява фасунка на крушка без балона на което са запоени двата края.Виж да не си ги разместил или махнал при смяната на крушките или да не си сложил и там крушка.99% съм сигурен че ти светят заради това. п.с. Освен това на някой табла въпросните лампи за еърбега и т.н. не са крушки а диоди,запоени и не може току така да се махнат.

          Коментар


            #6
            bqlovento написа:
            Aз ще ти кажа.Нямаш абс и възглавници,но си има лампи по таблото ,а за да не светят има едни мостчета отзад на таблото с фасунки като на крушка .Самото мостче представлява фасунка на крушка без балона на което са запоени двата края.Виж да не си ги разместил или махнал при смяната на крушките или да не си сложил и там крушка.99% съм сигурен че ти светят заради това. п.с. Освен това на някой табла въпросните лампи за еърбега и т.н. не са крушки а диоди,запоени и не може току така да се махнат.
            Благодаря ти за бързият отговор,наистина е това което ти казваш,но имам възглавници които о6те светят,явно се е бъгнал компа1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Тези, които нямат кирилица могат да си свалят и инсталират или да използват вградения кирилизатор към формата за писане на мнение. Модераторски екип на fiat-bg.org
            Fiat Bravo 1.4 12V SX

            Коментар


              #7
              metalista1 написа:
              bqlovento написа:
              Aз ще ти кажа.Нямаш абс и възглавници,но си има лампи по таблото ,а за да не светят има едни мостчета отзад на таблото с фасунки като на крушка .Самото мостче представлява фасунка на крушка без балона на което са запоени двата края.Виж да не си ги разместил или махнал при смяната на крушките или да не си сложил и там крушка.99% съм сигурен че ти светят заради това. п.с. Освен това на някой табла въпросните лампи за еърбега и т.н. не са крушки а диоди,запоени и не може току така да се махнат.
              Благодаря ти за бързият отговор,наистина е това което ти казваш,но имам възглавници които о6те светят,явно се е бъгнал компа
              Аз също нямам Еърбег, но когато си свалих таблото да сменя крушките забелязох че там на мястото на лампата за еърбега нямам крушка...Реших и там да сложа.Свързах таблото и лапичката свети постоянно.Мисля че това е нормално понеже нямаме еърбеци.Аз я махнах и така си реших проблема.Успех и дано съм помогнал
              Fiat Bravo 1.6 16 103hp

              Коментар

              Working...
              X