Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Digiplex 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Digiplex 2

    Може ли някой да ми каже какъв модел ми е компютърния блок защото са ми се изтрили цифрите а искам да го сменя.Ако може някой да ми помогне ще съм му много благодарен.Модела е Фиат Типо 1.4 i.e.Благодаря предеарително.
    SEDICIVALVOLE

    #2
    Поне годината да беше казал.А най-добре дай номера на рамата и все ще се намери някой преди мен да ти изпее всичко за колата ти
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      ИИИ верно много съм кух.Значи 1990 е годината,а номера на рамата е ZFA16000002280583.Това е ако можете да ми кажете много ша съм
      SEDICIVALVOLE

      Коментар


        #4
        Според Compact98, OrderNо на блока е 7745668, ако си с ръчна ск. кутия (др. данни: Macro Family:F ; Family:FA3. Ако си с авт. ск. кутия, тогава OrderNo: 7745673, а останалите данни са същите.Пак според този каталог може да се смени с блок от Tempra 1.4 - 1.6 SPI и разни други.

        Коментар


          #5
          Ми значи изчезна ми тока за високо напрежение.Както си карах гаснеше, но като истине палеше,а сега няма никой.Смених датчика на Хол но се оказа че нее е от него после смених и бубината и пак не искаше да запали.Нешто и стана но не знам какво.С баштами един пут и давахме ток понеже бях издухал акумулатора оба4е на неговата кола алтернатора не работеше точно тогава и маи прецакахме нешто.Абе некъв ужас от 2 месеца е паметник пред блока.
          SEDICIVALVOLE

          Коментар


            #6
            Ще го пробвам.Само се чудя колко ли ще струва нов към 180 предполагам.
            SEDICIVALVOLE

            Коментар

            Working...
            X