Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто 1.1 95 газ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пунто 1.1 95 газ?

    колеги кажете има ли смисъл да монтирам газ на такова пунто?колата харчи 8 градско засега, колко може да харчи?иначе ако е газ мисля да е БРЦ като ви слушам.............
    Пунто '95 1.1

    #2
    Да колега, има смисъл.Аз монтирах на моето старо Пунто 1.1/55 BRC. Цената беше 390 лв с тороидалната бутилка (2003 г.).Разхода беше 6/100 извънградско и 7.5/100 градско газ, колата си вървеше перфектно и разлика не се усещаше, освен разбира се по това че се даваха по - малко пари за придвижване от т.А до т.Б
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Аз съм със същото Пунто и определено има смисъл! За София няма да говоря, но лятото до морето я засичах:при 90 км./ч. - 5л./100км.при 120 км./ч. - 6л./100км.За това става дума- ГАЗ
      Fiat Punto 1.1 1996

      Коментар


        #4
        мерси колеги значи май няма изход газ и тфа е
        Пунто '95 1.1

        Коментар


          #5
          zgabrovski написа:
          Разхода беше 6/100 извънградско и 7.5/100 градско газ
          Сега ако кажеш, че ти е харчила 7.5 градско на газ зимата направо ще утрепеш рибата. Шашнат съм. То аз сега зимата под 14-15 не мога да падна, лакома е двувалката, за в града говоря де. Но честно казано съм сигурен, че тоя разход от 7.5 ти е бил възможно най-добрия случай, засечен при загрят двигател и спокойно каране. То и аз така съм го засичал Типото да ми прави 10.5 градско, ама ако я караш все студена за по 4-5 км просто няма как да паднеш дори с пунтото под 10-12 на сто. Поне аз така си мисля.

          Коментар


            #6
            Каране 25 км градско и 5 извънградско всеки ден в едната и другата посока. Пресичане на цяла София от край до край. Редовна смяна на 5000 км на въздушния филтър.С 35 литра - 460 км лятото и 440 зимата.Не съм я жалил, мотор 1.1 55 Fire.
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              е сега остана да кажеш къде да сложа БРЦ-то и цена няма да имаш
              Пунто '95 1.1

              Коментар


                #8
                Ами ти като си от Аврен... Какво да ти кажа?На пунтото уредбата я слагах едно време при един майстор в Ловеч, за съжаление вече съм му загубил координатите.Иначе бих ти препоръчал друг майстор сега, но той е във Велинград, телефона му е 0896678787, Ники.Той ми сложи инжекциона на бравата и ми оправи BRC-то на другата кола - Браво, ако разровиш надолу по темите там съм си описал преживяванията.БРЦ в София не само че не бих ги препоръчал, а и бих те посъветвал да не ходиш там - аз съм адски недоволен от посещенията си там, когато ходих да ми оправят BRC-то на Бравото, само ми взеха парите , нищо не аправиха, абе с две думи не ходи там.
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  offtopic ............ами оправям го на София 2 пъти но има бъг и си се връща на Аверен а иначе добре че каза - щях точно в БРЦ София да отида
                  Пунто '95 1.1

                  Коментар


                    #10
                    а някой да каже нещо и за пунто 1.2 75кс, каква газова да сложа какви са впецатленията Ви !

                    Коментар

                    Working...
                    X