Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко проби с астра ... 2ри дубъл

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко проби с астра ... 2ри дубъл

    Тъй като заради ненужен спам в старата ми нестигнала до никъде тема, тя бе заключена пускам нова!Та иска ли някой колега от ВАРНА да се пробваме за спорта с астра гси 1,8 16в на 400м?Браво, купе или там каквото мислите че е конкурентно( не ви знам всичките модели и спецификаций). МОЛЯ НЕ МИ УСИРАЙТЕ ТЕМАТА ПАК!!!
    Poor is the man whose pleasures depend on permission of another...

    #2
    ти да не мислиш че ти знам спецификацията "гси 1.8".даи малко инфо за тая кола,и като си толкова надъхан кво си праил по нея кво не си...?!едит:офф видях ти темата отдоло вече знам ква е...
    F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

    Коментар


      #3
      ми така си е ... кът почнат с тия астра 20хе хев мев и ще кажеш сме им длъжни да им знаем кодовете .... аман
      33S16

      Коментар


        #4
        Човека се държи много културно и любезно,защо постоянно трябва да му спамите темите,ако има навит да се пусне нека се пусне ако ли не недейте да го спамите,не се сещам колегата да е обидил или оспамил някой от нас,ае със здраве и дано някой се навие да се пусне със колегата
        forza la FIAT
        http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

        Коментар


          #5
          бмв форевар м5

          Коментар


            #6
            бебе ,какво клатиш глава.той на 3-тата година става с 300 кила по лек.как няма да върви.
            fiat bravo 1.6 16v gt
            fiat marea 1.9 8v jtd
            fiat punto 1.7 td
            fiat marea 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Наистина се заяждате не на място с колегата и после защо се стигало до излишен спам и банове

              Коментар


                #8
                в тоя форум на който не му върви колата-само спами

                Коментар


                  #9
                  Неприятно ще е да получиш бан за глупостиСпестявай си подобни "мнения"Модераторски екип на fiat-bg.org
                  бмв форевар м5

                  Коментар


                    #10
                    -Kris- написа:
                    ми така си е ... кът почнат с тия астра 20хе хев мев и ще кажеш сме им длъжни да им знаем кодовете .... аман
                    Ти се базикаш ама тез хев мев са по 204 кончета и то заводско аз залагам на астрата аман от тез фиати вече вие ги изкарахте 65 AMG колеги няма само фиат на тоя свят
                    Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                    Коментар


                      #11
                      според мен тоя раздел "да си премерим конете" стана супер дразнещ.поне така мисля аз , а и предполагам не само ...... нали???така че спрете да се правите на разбирачи или на незнам си какво ....(вие си знаете там...)какво толкова сложно има някой желаещ да се пусне.правиш клип и после пускаш другите като мен да го гледат.ей мн трудно баси !!! преди време имаше една тема на баир кой ще бие 1.6 16 в или ЖТД-то 105 к.с. та в тая тема какво ли не се говореше.още от там се дразня на такива постове.само празни приказки.на чатене се обръща.нищо лично към никого , ама вземете се позамислете малко , че отстрани е смешно !
                      Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                      ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                      Коментар


                        #12
                        И аз за това говоря, малко спорт, клипче за доказателства и готово. Другото е ала бала За колегите обичащи ръждата, ще кажа, че по мойта няма и си е с всичките екстри и 1150 кила, па смятайте ако навън са и праени веждите хаха мноо ще тежи тай че не е толко лека хайде, чакам навитаци
                        Poor is the man whose pleasures depend on permission of another...

                        Коментар


                          #13
                          Равностойно Браво на този Опел няма.Опелът. ако е 1.8 16V е най-вероятно 125 к.с. (С18ХЕ), а ако е истинско GSI - те са само 2.0 16V (С20ХЕ) - тогава е 150 к.с.При Браво GT, което е 113 к.с. Опела бие, а при Bravo HGT (147/154 к.с) битката няма да е равностойна, ако Опела е наистина 1.8.Говорим за Опели преди версията H, при нея има 1.8 16V 140 к.с. - тогава му трябва едно HGT да го накаже Възможните равностойни конкуренти на Опел 1.8 16V са Купе 1.8 16V (132 к.с) и Пунто HGT със същия двигател.При Купето нещата са може би на кантар, а при Пунтото - залагам на Пунтото, ако и двете са сток.П.П. Колата ти е 1150 кила с тебе вътре. Иначе е със 100 килца по-лека, поне по данните в интернет и то с пълен до горе резервоар Аз бих се пробвал с Делтата, но нещата ще са на кантар, щото Делтата тежи доста повече. Но си ми далечко.

                          Коментар


                            #14
                            GSi is just the trim level. Has nothing to do with performance except it is trimmed with what they feel made a sporty model.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              GSI 2.0 8V 115hp ( C20NE )GSI 1.8 16V - 125hp ( C18XE ) GSI 2.0 16V - 150hp ( C20XE )X20XEV e мисля че Екотек-а който е 2.0 16V 136hp

                              Коментар

                              Working...
                              X