Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Комфорт функция на ел. стъкла???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Комфорт функция на ел. стъкла???

    Някой знае ли как е изпълнена схемата на комфорт функцията на някои ел. стъкла? Трябва да е някакъв електронен блок, който мери натоварването на електромотора, може би...Ако някой намери схемичка - ей тука отдолу да я сложи.
    Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
    Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
    BlueStorm transforms . . .
    . . . !!!

    #2
    Не съм сигурен дали точно това искаш, но ето Само че на руски.
    FIAT Tipo 1,4mi - EX
    Alfa Romeo 146ti - EX
    Alfa Romeo 156 2,4JTD

    Коментар


      #3
      Не съм сигурен дали точно това искаш, но ето Само че на руски.
      Точно това е .. ако не ти се занимава струва 50-80 лв. по магазините за аларми - с монтажа ...
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #4
        какво ще рече "комфорт функция"?
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Mazgarev написа:
          какво ще рече "комфорт функция"?
          Ами в случая - като заключиш колата с дистанционното, автоматично ти се вдигат и ел стъклата ако има някое отворено.
          FIAT Tipo 1,4mi - EX
          Alfa Romeo 146ti - EX
          Alfa Romeo 156 2,4JTD

          Коментар


            #6
            tonov написа:
            Mazgarev написа:
            какво ще рече "комфорт функция"?
            Ами в случая - като заключиш колата с дистанционното, автоматично ти се вдигат и ел стъклата ако има някое отворено.
            Освен това при задържане на бутона малко по-дълго, стъклата се свалят ( или вдигат) сами докрай, след което сами се изключват. Но това май тази схема не го поддържа
            Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
            Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
            BlueStorm transforms . . .
            . . . !!!

            Коментар


              #7
              Кои фиати го имат това ? Щото моя го има, питам за по-новите?
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                А може ли да се изключва тази функция ?От бутоните на шоф. врата дясното стъкло се движи докато държа бутона, а лявото - до крайно положение - отворено или затворено.Възможно ли е и двете стъкла да спират след отпускане на бутона ?

                Коментар


                  #9
                  Натискаш още веднъж за кратко бутона за лявото стъкло и си го спираш където си искаш.

                  Коментар


                    #10
                    На мен ще ми сложат такава аларма на типото и оттам ще може да се свалят и вдигат стъклата.

                    Коментар


                      #11
                      ilkor аз карам Пунто Спортинг и е същото шофиорското се вдига само а за да се вдигне другото трябва да държа докрайако си му хванал цаката или имам аз някаде проблем който и ти си имал драсни нещо
                      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                      Коментар


                        #12
                        viktorson написа:
                        ilkor аз карам Пунто Спортинг и е същото шофиорското се вдига само а за да се вдигне другото трябва да държа докрайако си му хванал цаката или имам аз някаде проблем който и ти си имал драсни нещо
                        Ми то фабрично си е така. При моята Брава положението е същото
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #13
                          мале мале как съм написал "шофьорско" моля да ме извините
                          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                          Коментар


                            #14
                            ivo написа:
                            Не съм сигурен дали точно това искаш, но ето Само че на руски.
                            Точно това е .. ако не ти се занимава струва 50-80 лв. по магазините за аларми - с монтажа ...
                            Горе-долу е така, 40лв. за две стъкла, 70 - за 4. Ако ви интересува, пишете ми на мейла, обещавам отстъпки за форумците!

                            Коментар

                            Working...
                            X