Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

оптичен тунинг на Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    оптичен тунинг на Пунто

    Здравейте, колеги, след 1 месец ще заминавам за германия командировка и ще взема 600-700 лв командировъчни и се чудя какво мога да си направя по ПунтотоПредложения......

    #2
    Re: оптичен тунинг на Пунто

    Земи си първо яки джанти,после може да напраиш броните и прагове....Аз лично мойта кола сам си е правих и от стандартната броня се получи много добра туниг...Иначе отиваш в девил или Сиджи и те ти правят брони квито ти душа иска...Ето малко снимки на мойто пунто...И фаровете си правих сам,ако имаш нужда от помош или съвет питай
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      Re: оптичен тунинг на Пунто

      drago_1 написа:
      Здравейте, колеги, след 1 месец ще заминавам за германия командировка и ще взема 600-700 лв командировъчни и се чудя какво мога да си направя по ПунтотоПредложения......
      Къде в Германия ще ходиш? Аз съм тук, може да се засечем някъде
      FIAT BRAVO 1.6 16V

      Коментар


        #4
        и аз като selqatin от обикновенни направих тунинг ще ви покажа снимки само да ги боядисам )))))
        ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

        Коментар


          #5
          Re: оптичен тунинг на Пунто

          divaka написа:
          drago_1 написа:
          Здравейте, колеги, след 1 месец ще заминавам за германия командировка и ще взема 600-700 лв командировъчни и се чудя какво мога да си направя по ПунтотоПредложения......
          Къде в Германия ще ходиш? Аз съм тук, може да се засечем някъде
          ами то е малък град. Рорбах има голям завод на Festo

          Коментар


            #6
            понеже тия пари няма да ми стигнат до никъде ще се наложи да добавя. идеята ми е дали знаете колко пари вървят кристалните стоипове (чух че турските са по-евтини) и фароветe " angel eyes "

            Коментар


              #7
              drago_1 написа:
              понеже тия пари няма да ми стигнат до никъде ще се наложи да добавя. идеята ми е дали знаете колко пари вървят кристалните стоипове (чух че турските са по-евтини) и фароветe " angel eyes "
              В българия не съм намирал,има в ибей.де като ходиш до германия си поръчай от там
              _______________________________________
              0885261834

              Коментар


                #8
                Selqatin написа:
                drago_1 написа:
                понеже тия пари няма да ми стигнат до никъде ще се наложи да добавя. идеята ми е дали знаете колко пари вървят кристалните стоипове (чух че турските са по-евтини) и фароветe " angel eyes "
                В българия не съм намирал,има в ибей.де като ходиш до германия си поръчай от там
                Проблема е, че ще съм в Германия за 8 дни и то в забутано градче. Имаме футболен турнир на фирмата и няма да имам възможност да купувам нищо.

                Коментар


                  #9
                  Тогава направо се опитай да отидеш в някой голям град и да намериш по голям тунинг-магазин Иначе за стопове ето ти много идей,ма мене ме кефат оригиналните най много :D Lexus lights with the ever so gay bubble at the bottom:Also comes in gay chrome:3D Traffic Light Style:They also come in chrome:Tinted rear lights which look brilliant when done professionally:Theres also the smooth black lexus lights which i have, heres a pic of them fitted to my car:These also come in chrome:
                  _______________________________________
                  0885261834

                  Коментар


                    #10
                    maraba i ot men kolegikaram Punto Sporting 90imam nqkolko pitaniqima li nqkoi predstava kvi pari izlizat tiq prekrasni kristalni stopove i gore dolu kolko 6te mi izleze nqkakvo 4ip4e za o6te malko magarenca pod kapakaКолега във форума се пише само на кирилица!!!Следващите мнения на латиница ще бъдат трити без предупреждение!!!Прочети правилата на форума!Selqatin
                    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                    Коментар


                      #11
                      А

                      Как си си правил ангелските очи?Сам ли си ги прави МНОГО са ефектни?!?

                      Коментар


                        #12
                        Re: А

                        Grozdan написа:
                        Как си си правил ангелските очи?Сам ли си ги прави МНОГО са ефектни?!?
                        Да,има тема Ъпгрейд на фаровете там пише повече
                        _______________________________________
                        0885261834

                        Коментар

                        Working...
                        X