Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой навит за малко проби?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой навит за малко проби?

    Здравейте момчета. отдавна ми е мерак да се пробвам с сходни на моята коли на 400м. Та има ли някой съгласен във Варна да се пробваме? Карам Астра 1,8 гси 125 коня, Мисля че Браво гт ще е интересно. може и купета или нещо друго подобно 1.8 )Поздрави на феновете
    Poor is the man whose pleasures depend on permission of another...

    #2
    астрата е на баща му .... сори, не се сдържах
    33S16

    Коментар


      #3
      Карам Астра 1,8 гси 125 коня,
      астрата е на баща му
      Къде я караш тая астра, на полигона ли?
      1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

      Коментар


        #4
        Tempras,моя си е колата, та нека по темата ако обичате
        Poor is the man whose pleasures depend on permission of another...

        Коментар


          #5
          Аз по опели не си падам особенно(Алергичен съм към ръжда :D ) ама не бяха ли само 2000 кубиковите мотори с гси ? А иначе викаш гт,ма то има 1.6 гт,1.8,1.9 жтд ...
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #6
            астрата не е за пренебрегване.скоро се возих в такава и смея да кажа че само хгт ще я накаже. браво 1.8гт ще хапне голямо дърво. за купе не знам.
            fiat bravo 1.6 16v gt
            fiat marea 1.9 8v jtd
            fiat punto 1.7 td
            fiat marea 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Колеги "Фиатаджии" - четете Google като не сте запознати имали ли или не подобна модификация на Опел или която и да е друга марка По памет мотора се водеше С18ХЕ 125 к.с. и се монтира на Астра Ф.Колега - търси си по-скоро както ти казаха преди мене Браво ХГТ, Купе-Делта 2 2.0 16В/1.8 16В 131 к.с. или Типо 2.0 16В 3 врати (139 к.с.), защото 5-вратото (148 к.с.) Типо ако е в кондиция дава сериозен отпор на С20 ХЕ (стокова) Астра Ф

              Коментар


                #8
                имаше един варненски пилот който имаше голям мерак да се дърпа със други...караше опел коруба (опс..калибра) и си мислеше че хвърчи...ако искаш поразрови се и му намери заключената тема. Ако не му се е разпаднал гнилоча може и да се пробва...само гледай да го заведеш някъде където няма улични кучета че да не е да го ухапе някое като тръгнете
                Powered by Emzo

                Коментар


                  #9
                  Поне ходете някъде на писта ли и аз не знам какво...
                  NOW: ???
                  Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                  Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                  Коментар


                    #10
                    evgeni85 написа:
                    имаше един варненски пилот който имаше голям мерак да се дърпа със други...караше опел коруба (опс..калибра) и си мислеше че хвърчи...ако искаш поразрови се и му намери заключената тема. Ако не му се е разпаднал гнилоча може и да се пробва...само гледай да го заведеш някъде където няма улични кучета че да не е да го ухапе някое като тръгнете
                    Габровския виртуален рейсър, стига си писал по-форумите ами ела насам със паянтовата ти морга да ти направим няколко рейса и да си ходиш по-живо и здраво... Аз със ник-мс доста пъти съм се пускал и двамата си знаем доста добре колко ни вървят колите... Ако нямаш смелост все пак да дойдеш до тук... може да се обадя на някой познат с пътна помощ да те придружи до Варна и обратно, разбирам те все пак :D И все пак сега ще понамеря някой габровски "гнилоч" от форума да ти разцепи пластмасовия ти кенеф за 5 бона ахахаххаха
                    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                    ex: 145QV 97'

                    Коментар


                      #11
                      Перфектна е Калибрата,не му се връзвайте на В1пер,ще ви затрие
                      Marea HLX 147ps

                      Коментар


                        #12
                        колкото и да е перфектна тежи 2 тона от кита по нея и 7те слоя от пребоядисванията
                        Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                        Коментар


                          #13
                          добре, и изборените по горе от колега стават да се пробават дори и 2,0 литра не ме е срам да падам , спорт да имата някой навит? моля да не ми спамите в темата за коруби гнилочи и тн и тн П.С. като говерех за ГТ имах предвид 1,8 16в че и аз съм 1.8 16в след 15 мин съм на Лукойла. ако има някой навит там съм поздрави фенове
                          Poor is the man whose pleasures depend on permission of another...

                          Коментар


                            #14
                            Astrata пада според мене аз сам се пускал с такава.И много отзад,не сам с добро впечатление от тези двигатели еко-тек...Минах я с някаде с над 5 коли... Само че не беше на 400м а на малко повече от километър.Ама то от Астра до Астра и от Фиат до Фиат има разлика..И от водачите разбира се...Успех с надпреварите момчета...и внимателно
                            [URL=http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=viu1250518520f.jpg

                            Коментар


                              #15
                              ми перфектна е да... завиждате ли? и все пак както е гнилоч и със 100кг ръжда и 200кг кит по нея ако ги блъснем една срещу друга с вашите тенекиени кенефи на мен ще ми падне предната броня а на вас мотора ви ще е на задната седалка.... я ми кажете защо на фиат предния капак и бакагника се пускат от високо като се затварят? да не би като се натиснат с длан да хлътват хахаха ... момчето пусна тема и пак му я оспамихте щото неможахте 3 месеца да намерите един фятт от цяла Варна 150коня да ме накаже хахах сега ще стане така, че няма да има кой от вашите вървящи хахаха фиати да накаже колегата с астра 125 коня хахаха
                              GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                              ex: 145QV 97'

                              Коментар

                              Working...
                              X