Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти 5.5Jx14 98x4 за ALFA,FIAT,LANCIA и гуми 185/60/14

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти 5.5Jx14 98x4 за ALFA,FIAT,LANCIA и гуми 185/60/14

    Привет на всички!Продавам джанти DEZENT "F" 5.5Jx14 98x4 ET40 за ALFA,FIAT,LANCIA. Купени са нови на 26.06.09 от Мотоексперт-Варна. Минал съм с тях около 2000 км. Джантите са без абсолютно никакви забележки-нямат и една драскотина. Цената която платих за тях беше 540 лв. , а сега ги давам за 340 лв. нова цена: 300 лв.Гумите са DUNLOP SP Sport FastResponse 185/60/14- DOT 0908. Купени са в началото на миналото лято също от Мотоексперт-Варна. Търкаляни са около 14-15 хил. километра. Нямат никакви дефекти и до сега не съм пукал гума. Според мен тези гуми са едни от добрите в своя клас и си заслужават. Купил съм ги за 500 лв. , а сега цената е 200 лв. нова цена: 180 лв.За сега имам само 2 снимки на джантите и гумите, но при първа възможност ще кача още за тези , които имат интерес.Знам ,че повечето във този форум търсят по-евтени неща и цените вероятно ще им се сторят високи. Никого не карам насила да купува така,че моля без пазарлъци. Цените за сега са тези и не подлежат на коментар.Джантите и гумите се намират във Варна.телефон за контакт: 0896045843[
    Прикачени файлове
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    #2
    Нови цени:Джанти: 300 лв.Гуми : 180 лв.
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #3
      Джантите

      Колега дай да се разберем за тези джанти нещо.Ако искаш мога да те изчакамд а ги пробваш още време.
      предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
      Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

      Коментар


        #4
        колега продават ли се още гумите отделно?имам интерес! Могат ли да дойдат до София по някакъв начин, освен с куриер?

        Коментар


          #5
          Buch написа:
          колега продават ли се още гумите отделно?имам интерес! Могат ли да дойдат до София по някакъв начин, освен с куриер?
          Гумите се продават, но не се сещам за по-удачен начин на доставка освен с куриер.
          SEAT Leon Cupra 300
          Triumph Street Triple 765 R

          Коментар


            #6
            Джантите са продадени в "LANCIA" форума. Гумите все още си търсят нов собственик.
            SEAT Leon Cupra 300
            Triumph Street Triple 765 R

            Коментар

            Working...
            X