Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Игри, забавления и биричка за мързеливи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Игри, забавления и биричка за мързеливи

    Явно с футболните срещи нещо не се получават нещата защо тогава не опитаме нещо друго като джаги , дартс , билярд .Спортове в които ще могат да се включат и дамите от форума . Не трябва резервация не е свързано със събирането на отбори и такива работи и може да играем и 10 и 2ма човека колкото се съберем .Идеята ми е примерно за понеделник ,защото (поне така си мисля) ще има по-малко хора да отидем в Софияленд долу има всички тези игри които споменах може да пиинем по биричка или кола ще се видим ще поиграем ще поговорим мисля че ще е весело .Ако изявите желание и нещата потръгнат може да го направим редовно мероприятие но това си зависи само от нас
    Слагайте си коланите

    #2
    Аз съм твърдо за Джаги!!!

    Коментар


      #3
      Айде де толкова ли няма още 2ма поне да направим едни джаги в понеделник
      Слагайте си коланите

      Коментар


        #4
        Поли_с ето я темата Аз ви предлагам утре да отидем да поиграем каквото си искаме само малко ме съмнява дали ще има свободни дартс или билярд ама ще се оправим ние да се съберем първо
        Слагайте си коланите

        Коментар


          #5
          mitkomar написа:
          Аз съм твърдо за Джаги!!!
          Става, ама без врътки! Иначе и на всякаки други съм навит! На дарт съм опасен, някой може да пострада!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Супер, страхотни сме аиде събираме се и утре отиваме да играем :D Колегииии засилвайте фиатките и да се видим утре .Ако сте съгласни - 9 часа на бензиностанцията преди софия ланд там ще спрем ще се видим ще паркираме и отиваме да играем само кажете кои сте сигурни да не отида сам
            Слагайте си коланите

            Коментар


              #7
              Аз за утре съм пас, ще се трудя...
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                такаааааам... сеа..: 1. Благодаря на Боит.., че пуска темата..! задължително ште пробвам нещо от спортовете, предлагани от подземията н а ленда... само да се уточним кога 2. Поли не е виждала джаги там.., ама невър майнд...3. Поли ще се включи... като се организирате, сигура’... и ще доведе още люде идеята за бенза не ме кефи.., моем да си намерим фиатките.. и на паркинга на ленда ... ма пак невър майнд.., както се уговорите.., аз просто ще се впиша... и ще се включа... и такаааам... ... дат’с ол сии я суун!
                FIAT PUNTO 6 SPEED
                FIAT MAREA 1.9 TD

                Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                Коментар


                  #9
                  за дартс и аз съм навит
                  Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                  Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                  Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                  Коментар


                    #10
                    За днеска явно е прекалено скоро и няма да стане . Какво ще кажете за понеделник 8 часа на паркинга на София ланд . Тъкмо се надявам че ще има и по-малко хора . Или казваите кога имате възможност и да се разберем
                    Слагайте си коланите

                    Коментар


                      #11
                      по принцип като за работа понеделник съм свободен аз
                      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                      Коментар


                        #12
                        аре днеска... аз ще съм там.. ... през седмицата.. ми е много трудно.., но в петък и събота... съм там.., както и днес Аре, Боит.., онлайн ли си?!? ... насти?! ... кой е тука?! ... и кой е там?!
                        FIAT PUNTO 6 SPEED
                        FIAT MAREA 1.9 TD

                        Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                        Коментар


                          #13
                          ем до преди малко бях на работа нямаше как за пон или вторник да се разберем и да се видиме
                          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                          Коментар


                            #14
                            Казвайте.., понеделник... или вторник..? ... и да уточним некъв час.. след 8 и половина... ?!?! ... ако ви е удобно..?!?! Насти.., тебе ще бегам.. АРе..., уиш ю лак..!
                            FIAT PUNTO 6 SPEED
                            FIAT MAREA 1.9 TD

                            Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                            Коментар


                              #15
                              И аз бях вчера в софия ланд от 9 някъде до към 11 играх билярд :D Предлагам утре 9 часа на паркинга на софия ленд . Казвайте и да се разберем вече със сигурност съгласни ли сте така ?
                              Слагайте си коланите

                              Коментар

                              Working...
                              X