Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

new Stilo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    new Stilo

    По повод интереса на хора от форума пускам предварителната информация за следващото поколение на Fiat Stilo.Дизайнът на новото Stilo е поверен на дизайнерското студио на Джорджето Джуджаро, което изгради визията на властващият в момента модел Fiat Grande Punto (вж. тема "...Бестселър"). За първи път ще бъде заличена разликата в каросериите между модификациите с 3 и 5 врати.На платформата на Stilo ще бъдат изградени следващите поколения на Alfa Romeo 147 и Lancia Delta.
    Прикачени файлове

    #2
    наистина прилича на Grande Puntoкога се очаква?2007 ? 2008 ?
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Забравих да напиша - 2007-ма.

      Коментар


        #4
        да, то се вижда на едната снимкасигурно ще го представят 2007,а ще се продава от 2008 според мен
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            Ех това Стило изглежда много масивно и агресивно с тези издути калници и джанти

            Коментар


              #7
              blondy_driver написа:
              Ех това Стило изглежда много масивно и агресивно с тези издути калници и джанти
              мдам... някак си "мускулесто" изглежда...
              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

              Коментар


                #8
                Може да ви разочаровам ама като че ли старото ми харесва повече
                Alfa Romeo 146 JTD

                Коментар


                  #9
                  На мен също. Това ми прилича на "Варшава"

                  Коментар


                    #10
                    Mitko написа:
                    Аз пък нямам нищо против да карам такава "Варшава".
                    И аз и аз
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #11
                      До тук, .... двама го искат! Други мераклии има ли, че... затваряме!

                      Коментар


                        #12
                        Алфата е много грозна....А аз искам не стило,а една Крома дизелче 200кончета :D
                        _______________________________________
                        0885261834

                        Коментар


                          #13
                          Съвсем прясно - последно в Париж ще бъде показан окончателния вид на новото Stilo.Любувайте се и....събирайте парички.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            много готина колица само не мога да разбера още защо в БГ не можа да се наложи тази колица /за старото става въпрос/
                            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                            UNO 1.0 FIRE

                            Коментар


                              #15
                              Причините са най-вече политически!Първо, когато колата излезе на пазара FiAT бяха в най-голямата си криза - само за разработването на този модел бяха похарчени 900 милиона евро, което изцеди до дупка хазната на италианците. Продукта беше повече от добър, невиждано ниво от екстри, най-голямата в сегмента и най-стабилната. За дизайна да не говориме....И....се започна епопеята с продажба на част от акциите на компанията за покриване финансовите дупки. Германските конкуренти веднага предрекоха пълен фалит на марката и едва ли не обявиха че това ще е последния FIAT. На фона на продажбите на PEUGEOT с моделите 206 и 307, Stilo беше като "умираща екзотика".Сами разбирате какво беше отстъплението от продажбите, като всички протриваха ръце да се докопат до технологиите на марката. Най-намазаха General Motors, които след купуването на 40% от акциите на FIAT не само взеха платформата на Stilo за да си направят новата ASTRA, но и преминаха "гратис" на едно ново ниво при дизеловите двигатели. Остарелите им дизели от Isuzu бяха издухани от JTD-то. Stilo въпреки всичко все още е водач при определени характеристики в сегмента, независимо от появата на GOLF 5, ASTRA и Focus, които се дойдоха цели 3 години по-късно. От FIAT отчитат ранната поява на високотехнологичното Stilo като погрешен маркетингов ход, именно че се появи в момент на финансов колапс и отчаяно търсене на свежи пари, довели до слухове за бъдещето, но ...това е вече минало и FIAT отново е на върха в класациите по продажби след новака в B+ класа - FIAT Grande Punto. Новата Croma е също неуспешен модел, тъй като се появи близо 9 години след последния голям FIAT и там позициите са почти безвъзвратно загубени в полза на VW Passat.

                              Коментар

                              Working...
                              X